Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. "Cieszę się z tego, że jestem tutaj i mogę się uczyć od najlepszych." - Junior o swoim pobycie w drużynie Motoru | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. “Cieszę się z tego, że jestem tutaj i mogę się uczyć od najlepszych.” – Junior o swoim pobycie w drużynie Motoru

Żużel

Żużel. “Cieszę się z tego, że jestem tutaj i mogę się uczyć od najlepszych.” – Junior o swoim pobycie w drużynie Motoru

W ramach dnia otwartego przy stadionie nad Bystrzycą udało mi się zamienić kilka słów z jednym z żużlowców z juniorskiej formacji Motoru, Kacprem Grzelakiem.

Spartanie po raz jedenasty! Tauron Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław [RELACJA]

Ponad pół sezonu za Tobą w barwach Motoru. Jakie masz odczucia po takim czasie?

Cieszę się z tego, że jestem tutaj i mogę się uczyć od najlepszych. Staram się brać to wszystko garściami.

Sezon zaczynałeś jako junior, po kontuzji Dominika byłeś umieszczany pod “10” lub “16”. Czy ma to dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie spod jakiego numeru jedziesz?

Uważam, że nie, no bo jeżeli mam okazję jechać no to staram się zawsze jechać na 100%, dać z siebie wszystko,. Numer jest tylko numerem, zmieniają się tak naprawdę biegi. Nie ma to żadnego znaczenia, bo jeżeli chcę jeździć, to ważna jest dla mnie jazda, więc zawsze daje z siebie wszystko.

Czy jest ktoś z kim Ci się dobrze jeździ na torze, a może nie ma to kompletnie znaczenia z kim startujesz w parze?

Reklamy

Nie patrzę na to z kim jadę spod taśmy, bo wiem co po prostu muszę zrobić i chcę wykonać tą swoją pracę. To co na treningach robię i cały czas chcę coś poprawiać, więc to też przełożyć na zawody i to jest dla mnie najważniejsze, żeby z siebie dać tyle ile mogę.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×