Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. „Chcieliśmy trochę inny tor” przyznał żużlowiec Stali Rzeszów

żużel
Fot. Jakub Malec

Autor: Patrycja Kowalczuk

728x90 Zuzel2024 3x39 042024

Żużel. „Chcieliśmy trochę inny tor” przyznał żużlowiec Stali

Wczoraj Stal Rzeszów pewnie pokonała drużynę z Łodzi. W tym meczu świetnie spisywała się praktycznie cała drużyna gospodarzy. Jednak nie wszystko było tak idealne, jakby tego „Żurawie” chcieli.

TEXOM Stal Rzeszów podjęła na swoim stadionie H.SKRZYDLEWSKA Orzeł Łódź. Goście próbowali przez cały mecz, ale nie dali rady gospodarzom. Mecz zakończył się wynikiem 54:36. Relację z tego spotkania znajdziecie tutaj.

„Oglądaj PGE Ekstraligę w CANAL+ online od 39zł/mies. przez 3 miesiące!”

– Chcieliśmy trochę inny tor przygotować. Nie mówię, że nie do ścigania, bo ściganie też by było. Testowaliśmy to na treningach. Niestety gdzieś tam ukrócone było polewanie wody, ale myślę, że jest okej. Tak mało było polane – mówił Marcin Nowak w wywiadzie dla Canal+.

Senior Stali miał powody do zadowolenia, ponieważ początek meczu ułożył się dla niego świetnie, mimo że końcówka już taka różowa nie była. W wywiadzie podczas meczu przyznał, że tak wczesne wyjazdy na tor, jakie w tym roku zaliczył Rzeszów, są zdecydowanie na plus.

728x90 Zuzel2024 3x39 042024

Niektórzy mieli obawy odnośnie Nickiego Pedersena, który po wielu latach w GKM-ie Grudziądz, w tym roku zszedł poziom niżej i przywdział rzeszowskie barwy. Duńczyk zaprezentował się fenomenalnie na domowym torze. Dodatkowo dobrze się z nim współpracuje, co zdradził Marcin Nowak.

rzeszow 2024
Fot. Jakub Malec
stal rzeszow 2024 sklad
Fot. Jakub Malec

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *