Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Żużel. Awizowane składy na hit Metalkas 2. Ekstraligi w Rybniku

żużel
Fot. Arkadiusz Siwek

Autor: Krzysztof Choroszy

Żużel. Awizowane składy na hit Metalkas 2. Ekstraligi w Rybniku

W nadchodzący weekend będziemy świadkami wielu imprez żużlowych. Niedziela przyniesie nam zmagania PGE Ekstraligi, która powraca po przerwie na rundę warszawską rundę Grand Prix. Swoje mecze będzie miała również Metalkas 2. Ekstraliga. W tym dniu czeka nas prawdziwy hit drugiego poziomu rozgrywek. Zmierzą się bowiem dwie niepokonane drużyny. Dzisiaj poznaliśmy awizowane składy.

Innpro ROW Rybnik do niedzielnego meczu podchodzi po wyjazdowym zwycięstwie nad H.Skrzydlewska Orłem Łódź. Dla rybniczan było to czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Wcześniej „Rekiny” wygrywały na wyjeździe w Poznaniu i u siebie z Texom Stalą Rzeszów i Arged Malesą Ostrów Wielkopolski. Teraz do Rybnika przyjadą również niepokonane Cellfast Wilki Krosno. Krośnianie w ostatnim spotkaniu pokonali u siebie #OrzechowaOsada PSŻ Poznań, a teraz będą chcieli jak najlepiej zaprezentować się w prawdziwym hicie piątej kolejki Metalkas 2. Ekstraligi.

W zespole gospodarzy wymuszona została zmiana na pozycji młodzieżowej. Nadal niezdolny do jazdy najprawdopodobniej pozostaje Kacper Tkocz. Brakuje w awizowanych zestawieniach także Maksyma Borowiaka, chociaż w tym przypadku niewykluczone, że zawodnik ostatecznie pojawi się w składzie. Ekipa gości przyjeżdża w najsilniejszym możliwym wydaniu.

Początek spotkania pomiędzy Innpro ROW-em Rybnik a Cellfast Wilkami Krosno zaplanowany został na godzinę 14:00. Kibice transmisję z tego spotkania obejrzą w Canal+ Sport 5.

Awizowane składy:

INNPRO ROW Rybnik

9. Rohan Tungate
10.Brady Kurtz
11.Jakub Jamróg
12.Norick Bloedorn
13.Grzegorz Walasek
14.Kamil Winkler
15.Paweł Trześniewski
16.

CELLFAST Wilki Krosno

1.Norbert Krakowiak
2.Jonas Seifert-Salk
3.Vaclav Milik
4.Patryk Wojdyło
5.Dimitri Berge
6.Piotr Świercz
7.Szymon Bańdur
8.
440607332 7446173872137233 8944864698318995563 n
Fot. Arkadiusz Siwek
żużel
Fot. Cellfast Wilki Krosno Facebook

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *