Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Czy Anioły pokonają Koziołki na ich terenie? PLATINUM Motor Lublin - For Nature Solutions KS Apator Toruń [ZAPOWIEDŹ] | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Czy Anioły pokonają Koziołki na ich terenie? PLATINUM Motor Lublin – For Nature Solutions KS Apator Toruń [ZAPOWIEDŹ]

Żużel

Żużel. Czy Anioły pokonają Koziołki na ich terenie? PLATINUM Motor Lublin – For Nature Solutions KS Apator Toruń [ZAPOWIEDŹ]

Dziewiątą kolejkę kończymy na Z5, gdzie lubelskie Koziołki podejmą toruńskie Anioły. Motor na własnym torze musi odrobić dwa, stracone w Toruniu, punkty. Jednak przede wszystkim musi pokazać, że wydarzenia w Grudziądzu to był jedynie wypadek przy pracy. Czy zawodnikom z koziołkiem na plastronie uda się wygrać? A może to Apator powali Motor na kolana? Jedno jest pewne – to będzie ciekawe spotkanie!

Wadim Tarasienko: -“Nie umiem jeździć defensywnie, bo tego nie praktykowałem”

Ostatnie ligowe spotkania

Tydzień temu drużyna z Lublina pojechała po trzy punkty do Grudziądza, nad którym miała 20 punktów przewagi w dwumeczu. Nikt nie spodziewał się, że PLATINUM Motor Lublin może przegrać ten mecz i stracić punkt bonusowy, no bo jak? Ostatnie wydarzenia na pewno wypłynęły na morale drużyny. Czy Motor wróci mocniejszy? Czy Koziołki dadzą radę zgarnąć trzy punkty?

Toruń ostatni swój mecz rozegrał pod koniec maja z Częstochową, nie było to zwycięskie spotkanie. Pomimo wyrównanego początku, Aniołom nie udało się dotrzymać kroku Lwom. Apator zakończył to spotkanie ze stratą ośmiu punktów do gospodarzy. Teraz po dwóch tygodniach przerwy wracają do zmagań ligowych. Zawodnicy z miasta Kopernika potrzebują wygranej w Lublinie, jednak nie jest to łatwy teren, a spotkanie na pewno będzie zacięte.

Jak to wyglądało w Toruniu?

Przypomnę tylko, że ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami odbyło się zaledwie 3 tygodnie temu w Toruniu. Początek zmagań należał do gości z Lublina, jednak od połowy spotkania to gospodarze przejęli pałeczkę. Przed biegami nominowanymi różnica wynosiła jedynie dwa punkty na korzyść toruńskiej drużyny. Bieg 14 przybliżył Motor do wygranej, jednak wymknęła się ona im z rąk kilka metrów przed metą biegu 15. Fenomenalny Robert Lambert wyprzedził tuż przed metą Zmarzlika i zapewnił zwycięstwo swojej drużynie. Cały mecz zakończył się wynikiem 46:44.

Jak zakończy się rewanż w Lublinie? Kto zgarnie bonus, a może nikomu nie przypadnie? Czy zespół znad Bystrzycy otrząsnął się po ostatnim meczu? Czy Apator będzie w stanie napsuć krwi gospodarzom i zgarnąć całą pulę? Kto lepiej odnajdzie się na lubelskim owalu?

Gdzie oglądać mecz?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już o 19:15. Spotkanie będzie można oglądać na Canal+ Sport5, a jeżeli ktoś woli słuchać to zapraszam do pełnej relacji radiowej w Radiu Freee lub na stronę internetową Radia Lublin.

Reklamy

For Nature Solutions KS Apator Toruń:
1. Patryk Dudek
2. Paweł Przedpełski
3. Robert Lambert
4. Wiktor Lampart
5. Emil Sajfutdinow
6. Krzysztof Lewandowski
7. Mateusz Affelt

Platinum Motor Lublin:
9. Jarosław Hampel
10. Jan Rachubik
11. Jack Holder
12. Fredrik Lindgren
13. Bartosz Zmarzlik
14. Mateusz Cierniak
15. Kacper Grzelak

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×