Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Znamy przedsezonowe sparingi Włókniarza!

Włókniarza

Autor: Jakub Bielak

Znamy przedsezonowe sparingi Włókniarza!

Po ogłoszeniu daty Memoriału Idzikowskiego i Czernego Włókniarz Częstochowa podał do informacji publicznej plany sparingowe przed rozpoczęciem sezonu 2023. W końcówce marca i na początku kwietnia biało-zieloni pojadą łącznie w pięciu meczach kontrolnych. 

Memoriał na początek sezonu w Częstochowie!

Włókniarz w swoich przedsezonowych sparingach ma w planie odjechać dwumecz z pierwszoligowym ROW-em Rybnik (19 marca wyjazd, 26 marca mecz u siebie), dwumecz z ekstraligowym Apatorem Toruń (28 marca wyjazd, 29 marca mecz u siebie) oraz pojedyncze spotkanie w Bydgoszczy z miejscową Polonią 2 kwietnia. 

Przedsezonowe plany rokrocznie lubi torpedować pogoda, więc nie możemy być pewni, że zawodnicy Lecha Kędziory zaliczą tyle startów, na ile się to w tym momencie zapowiada. Niemniej jednak rywale wyglądają na papierze ciekawie i powinni być cennym testem dla nowego zespołu Włókniarza.

Przypomnijmy, że przed tym sezonem szeregi Częstochowian zasilili Mikkel Michelsen oraz Maksym Drabik, a w wiek seniora wkracza Jakub Miśkowiak. Jak największa ilość jazdy przyda się najbardziej juniorom, którzy po raz pierwszy w swoim życiu będą rywalizować w PGE Ekstralidze. 

MAGAZYN ZUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

fot. Paweł Wilczyński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×