Żużel - Best Speedway Tv

Memoriał na początek sezonu w Częstochowie! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
w Częstochowie

Memoriał na początek sezonu w Częstochowie!

Memoriał na początek sezonu w Częstochowie!

W Częstochowie szykuje się powrót znanego wszystkim fanom czarnego sportu w mieście Memoriału imienia Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego. Tym razem te rozgrywane po raz 49. w historii zawody otworzą sezon pod Jasną Górą.

Ostatnia edycja Memoriału odbyła się w październiku 2021 roku. Wówczas triumfował Mikkel Michelsen. Duńczyk będzie miał najprawdopodobniej szansę na obronę tytułu zwycięzcy tych historycznych zawodów, ponieważ w tym roku będzie reprezentował barwy częstochowskiego Włókniarza. W związku z tym niemal na pewno znajdzie się na liście startowej. 

Piotr Rusiecki otrzymał nominację do tytułu Osobowość Roku 2022!

Tegoroczny Memoriał jest zaplanowany na sobotę, 25 marca 2023 roku. O zwycięstwo bez wątpienia będzie miała okazję powalczyć większość kadry częstochowskiego Włókniarza. Stawkę uzupełnią zawodnicy zaproszeni przez częstochowski klub – należy jednak spodziewać się kilku ciekawych nazwisk. 

W historii Memoriału jako zwycięzcy zapisali się m.in. Edward Jancarz, Marek Cieślak, Andrzej Huszcza czy Sławomir Drabik. W XXI wieku triumfowali tacy zawodnicy jak Ryan Sullivan, Patryk Dudek, Leon Madsen, a ostatnim razem – Mikkel Michelsen. Obaj Duńczycy reprezentujący aktualnie barwy częstochowskiego Włókniarza będą najprawdopodobniej faworytami zaplanowanego na końcówkę marca towarzyskiego turnieju. 

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×