Żużel - Best Speedway Tv

Znamy datę i godzinę pierwszych kolejek PGE Ekstraligi 2022 | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Znamy datę i godzinę pierwszych kolejek PGE Ekstraligi 2022

PGE Ekstraligi

Znamy datę i godzinę pierwszych kolejek PGE Ekstraligi 2022

Zarządca rozgrywek Ekstraliga Żużlowa opublikowała dokładne terminy odbywania się pierwszych w sezonie meczów PGE Ekstraligi. Znamy rozkład na pierwsze dwie kolejki w najlepszej lidze świata. Podział meczów pozostaje niezmienny. Piątkowe mecze transmituje telewizja Eleven Sports, godziny meczów to 18:00 oraz 20:30, za to niedzielne pojedynki pokazuje Canal+, kolejno o 16:15 jak i drugi z meczów o 19:15.

Możemy się spodziewać, że po ostatnim niedzielnym spotykaniu eksperci oraz goście Canal+ będą spotkać się w meczowym studio by podsumować kolejkę w Magazynie PGE Ekstraligi. Jedyną zmiana jaka czeka nas od tego sezonu to zmiana nazwy kanału nSport+ na Canal+ Sport5, jak zaznacza nadawca w treści pokazywanej przez stację nic się nie zmieni jedynie chodzi tylko o nadanie nowej nazwy by uporządkować portfolio kanałów należących do grupy Canal+.

Starciem które rozpocznie walkę o tytuł Drużynowego Mistrza Polski w sezonie 2022 to pojedynek miedzy Włókniarzem Częstochowa a FOGO Unią Leszno. Inauguracja w piątek 8 kwietnia o godzinie 18 w Eleven Sports 1. Za to niedzielne rozgrywki rozpoczną się od pojedynku beniaminka Arged Malesy Ostrów przeciwko zespołowi GKM Grudziądz. Transmisja na kanale Canal+ Sport 5 (dawniej nSport+) Szykują się niesamowite emocje w pierwszej kolejce rozgrywek.

Reklamy
pge
@speedwayekstraliga 

Drugą rundę będziemy mogli oglądać w wielkim tygodniu, z tego powodu rozgrywki z piątku zostały przeniesione na sobotę 16 kwietnia. Godziny spotykań pozostają niezmienne. W piątek zmierzą się zespoły APATOR Toruń vs ARGED MALESA Ostrów
ZOOLESZCZ GKM Grudziądz S.A. vs BETARD WTS Sparta Wrocław

Za to w niedziele wielkanocną gospodarzami będą zespoły z Leszna i Lubina
FOGO Unia Leszno zmierzy się z zespołem MOJE BERMUDY Stal Gorzów. A zespół Speedway Motor Lublin będzie na własnym torze podejmował gości z zespołu ZIELONA-ENERGIA.COM Włókniarz Częstochowa.

pge2
@speedwayekstraliga 

Przypominamy nSport+ od 4 kwietnia zmienia nazwę na Canal+ Sport5 i nadal będzie dostępny dla osób dotychczas posiadających kanał nSport+ u swojego operatora.

Fot. i źródło: Speedway Ekstraliga

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×