Dyskusja o ostrowskie ceny biletów

Dyskusja o ostrowskie ceny biletów

W lokalnych mediach miasta Ostrowa Wielkopolskiego rozgorzała dyskusja na temat równouprawnienia wśród kibiców czarnego sportu. Od lat w klubie funkcjonowała zasada iż młodzieży uczącej się/studentom, rencistom/emerytom należy się zniżka w postaci biletu ulgowego, lecz do zakupu takowego biletu zostały uprawnione również kobiety które na każdy mecz mogły zakupić bilet ulgowy niezależnie od wieku.

Taki sposób promowania żużla w mieście podobał się kibicom lecz do czasu gdy klub nie podniósł cen biletów ze względu na awans do najwyższej ligi rozgrywkowej Klub TŻ Ostrovia na sezon 2022 wyznaczył wysokość cen biletów: 60 zł mężczyźni, 40 zł ulgowy (w tym kobiety). Jeden z kibiców którego dotknęła wcześniej opisana sytuacja postanowił napisać do Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej. Jego przedstawiciel oczekuje na stanowisko klubu. Faktem jest, że w pobliskich klubach z Wrocławia i Leszna taka ulga nie występuje.

Zdania są mocno podzielone lecz większość kibiców którzy regularnie pojawiają się na stadionie akceptują zasady które funkcjonują w klubie od lat. Kwestia podwyżek też spotyka się ze zrozumieniem ze strony fanów drużyny Arged Malesy, kibice znają sytuacje na świecie ale też wiedzą że klub czeka wielkie wyzwanie jakim jest jazda w najlepszej lidze świata.

fot. Emilia Hamerska -Lengas

JUŻ DZISIAJ MAGAZYN 1, LIGI ŻUŻLOWEJ: TUTAJ

Magazyn
Magazyn 1. Ligi Żużlowej
Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.