Żużel - Best Speedway Tv

Znamy dziką kartę na Orlen Lublin SGP Polski w dniach 6 i 7 sierpnia! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Znamy dziką kartę

Znamy dziką kartę na Orlen Lublin SGP Polski w dniach 6 i 7 sierpnia!

bstv 1536x162 3
Znamy dziką kartę na Orlen Lublin SGP Polski w dniach 6 i 7 sierpnia! 2

Znamy dziką kartę na Orlen Lublin SGP Polski w dniach 6 i 7 sierpnia!

Dominik Kubera zadebiutuje w FIM Speedway Grand Prix po tym, jak został nominowany dziką kartą w Orlen Lublin SGP Polski w dniach 6 i 7 sierpnia.

Dominik wystartuje z nr 16 w największej organizowanej imprezie w historii miasta, gdzie po raz pierwszy odbędą się indywidualne Mistrzostwa Świata tego sportu.

22-latek zajął drugie miejsce w finale Mistrzostw Świata U-21 FIM Speedway 2020 w Pardubicach w październiku ubiegłego roku, a także reprezentował Polskę jako swojego zawodnika do lat 21 podczas zeszłorocznego finału Monster Energy FIM Speedway of Nations w Lublinie, zdobywając srebro.

Kubera jest obecnie trzecim rezerwowym w serii SGP 2021, co oznacza, że ​​może zostać powołany w każdej chwili jeśli nadarzy się taka okazja. W SGP Orlenu Lublin dołączają rezerwowi Wiktor Lampart i Mateusz Świdnicki, którzy wystąpią pod numerem 17. i 18. 

źródło. www.speedwaygp.com/

Reklamy

fot. Emilia Hamerska – Lengas

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×