Żużel - Best Speedway Tv

Znamy daty Meczu Polska - Reszta Świata i Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Znamy daty Meczu Polska – Reszta Świata i Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

Łańcuch Herbowy

Znamy daty Meczu Polska – Reszta Świata i Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego

W niedzielę zakończyły się rozgrywki w PGE Ekstralidze, ale nie oznacza to, że sezon w Polsce dobiegł końca. Fanom pozostały jeszcze finały 1. i 2. ligi, SoN, dwie rundy Grand Prix, a w poniedziałek ogłoszono również daty kolejnych imprez, które odbędą się w pierwszej połowie października.

Prezes Krzysztof Mrozek już jakiś czas temu zapowiedział, że w Rybniku odbędzie się Mecz Polska – Reszta Świata, ale dziś tę informację potwierdzono oficjalnie. Wiemy już, że impreza odbędzie się w sobotę 9 października o godzinie 15 na Stadionie Miejskim w Rybniku, a za transmisję w telewizji odpowiadać ma TVP Sport. Bilety będzie można nabywać od wtorku na stronie internetowej ROW-u Rybnik. Wydarzenie ma być również podziękowaniem dla Marka Cieślaka za wieloletnią pracę z Żużlową Reprezentacją Polski. Szkoleniowiec ROW-u podczas meczu ma poprowadzić drużynę Reszty Świata.

Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego to najstarsza towarzyska impreza żużlowa w Polsce, a już w niedzielę 10 października o 12:00 odbędzie się jego 69. edycja. Warto wspomnieć, że posiadacze karnetów Arged Malesy będą mogli obejrzeć zawody w ramach rekompensaty za mecz, który odbył się bez kibiców.

fot. Emilia Hamerska-Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×