Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Znaczący wzrost wartości krośnieńskiego żużla. Skok o ponad 12 mln!

Żużel
Fot. Patrycja Sobiech

Autor: Sebastian Krauz

Znaczący wzrost wartości krośnieńskiego żużla. Skok o ponad 12 mln!

Ogromny wzrost wartości zaliczyły Wilki Krosno po sezonie 2022. W najnowszym raporcie Pentagon Research wartość marketingowa marki Cellfast Wilki Krosno została wyceniona na aż 41 mln zł.

Pentagon Research to firma, która wydaje raporty w których oceniła wartość marketingową klubów sportowych. Jak możemy przeczytać na stronie internetowej firmy, bada ona efektywność sponsoringu sportu i wydarzeń kulturalnych w dziedzinie sponsoringu i product placementu.

W najnowszym raporcie firma zaznaczyła, że wartość medialna krośnieńskiego żużla znacząco wzrosła. Pentagon Research wyliczył, że awans Wilków do PGE Ekstraligi sprawił, że wartość marketingową marki Cellfast Wilki Krosno wynosi obecnie 41 mln zł. Oznacza to wzrost o aż 12 mln zł. w stosunku do ubiegłego roku.

Mariusz Staszewski i Kamil Brzozowski na dłużej w Ostrowie Wielkopolskim

Wilki
Znaczący wzrost wartości krośnieńskiego żużla. Skok o ponad 12 mln!
Fot. Wilki Krosno / Facebook

Najnowszy raport zsumował wartość medialnych publikacji i ekspozycji partnerów klubu z okresu od 1 listopada 2021 roku do 31 października 2022 roku. 41 mln zł to finanse jakie należałoby przeznaczyć by zapewnić reklamę partnerom klubu, miastu i drużynie żużlowej Cellfast Wilki – czytamy w komunikacie klubu.

Fot. Piotr Buczkowicz

ODWIEDŹ MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV NA KANALE YouTube

Znaczący wzrost wartości krośnieńskiego żużla. Wzrost o ponad 12 mln!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *