Żużel - Best Speedway Tv: Najnowsze Aktualności i Wiadomości

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Zmarzlik mówi o odejściu z Gorzowa! – “Były to piękne lata.”

Zmarzlik

Autor: Redakcja

Zmarzlik mówi o odejściu z Gorzowa! – “Były to piękne lata.”

Dwukrotny indywidualny mistrz świata po ostatnim ligowym spotkaniu w Toruniu odsłonił nieco kulis swojego odejścia z macierzystego klubu po sezonie. Sam zawodnik ogłosił, że po sezonie 2022 pożegna się ze swoją macierzystą drużyną i zarazem będzie to jeden z najbardziej spektakularnych transferów na rynku żużlowym ostatnich lat. Dwukrotny indywidualny mistrz świata ma zasilić szeregi Motoru Lublin.

Martin Vaculik powraca – wielka nadzieja Stali Gorzów na fazę paly off PGE Ekstraligi

Po ostatnim spotkaniu w Toruniu Zmarzlik udzielił wywiadu da stacji Eleven Sports. W rozmowie z Anitą Mazur poruszono temat odejścia zawodnika ze Stali Gorzów. – Wiele czasu spędziłem w Gorzowie. Myślę, że udało mi się dla Gorzowa coś zrobić i to całkiem niezłą robotę. W tym roku również dam z siebie wszystko. To nie jest tak, że odchodzę, bo jestem obrażony – mówił Zmarzlik.

299628172 10225435147319930 6110602475710103192 n
Zmarzlik mówi o odejściu z Gorzowa! - "Były to piękne lata." 2

Pewne sytuacje to po prostu wymusiły. Uważam, że wszystkim wyjdzie to na dobre, gdy odpoczniemy od siebie na chwilę krótszą, dłuższą czy całkiem. Tego nie wie nikt. Były to piękne lata. Nigdy nie powiem złego słowa na klub, na kibiców. Wszystko było tak, jak miało być. Nie ze wszystkim myśleliśmy jednak tak samo – podsumował Zmarzlik.

fot. Paweł Wilczyński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×