Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz [ZAPOWIEDŹ]

Abramczyk Polonia Bydgoszcz

Autor: Wojciech Kamiński

Oceń Wpis

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz [ZAPOWIEDŹ]

W niedzielę o godzinie 14:00 będziemy świadkami pojedynku piątej drużyny obecnych rozgrywek – Zdunek Wybrzeża Gdańsk z liderem – Abramczyk Polonią Bydgoszcz. W pierwszym spotkaniu bydgoszczanie wygrali 52:38, 14 punktów wydaje się być sporą zaliczką, jednak drużyna z Gdańska w ostatnim czasie notuje zdecydowaną zwyżkę formy i jadąc w pełnym składzie, z pewnością będzie bardzo trudnym przeciwnikiem dla każdej z drużyn.

Gospodarze w ostatnim swoim meczu odnieśli wyjazdowe zwycięstwo ze Startem Gniezno, do wygranej ekipę z Gdańska poprowadziło trio Jensen-Gała-Lahti. Na szczególną uwagę zasługuje ten pierwszy. Duńczyk uporał się z problemami sprzętowymi i aktualnie prezentuje wysoki i równy poziom. Z kolei bydgoszczanie mają za sobą ciężką przeprawę w domowym meczu z Orłem Łódź.

Z nienajlepszej strony w tym spotkaniu zaprezentowali się liderzy bydgoskiej Polonii, dodatkowo bardzo groźny wypadek miał Daniel Jeleniewski. Można śmiało stwierdzić, że tylko bezbłędny występ Wiktora Przyjemskiego i dobra jazda Michaiłowa pozwoliły na wygranie tego meczu.

Prognozy pogody wydają się być optymistyczne, co prawda sobotę w Gdańsku ma padać deszcz, jednak w niedzielę w godzinach meczu ma się rozchmurzyć. Temperatura ma oscylować koło 19 stopni. Z pewnością czeka nas zacięte spotkanie, w którym gospodarze będą chcieli potwierdzić swoją wysoką formę, a goście pokazać, że mecz z Orłem to był tylko wypadek przy pracy.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz
1. Kenneth Bjerre
2. Daniel Jeleniewski
3. Matej Zagar
4. Olegs Mihailovs (U24)
5. Adrian Miedziński
6. Wiktor Przyjemski
7. Przemysław Konieczny
8.

Reklamy


Zdunek Wybrzeże Gdańsk
9. Viktor Trofimov (U24)
10. Adrian Gała
11. Timo Lahti
12. Jakub Jamróg
13. Rasmus Jensen
14. Karol Żupiński
15. Kamil Marciniec
16. 

fot. Sonia Kaps

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×