Żużel - Best Speedway Tv

Zdunek Wybrzeże Gdańsk osłabiony w Łodzi | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zdunek Wybrzeże Gdańsk osłabiony w Łodzi

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Zdunek Wybrzeże Gdańsk osłabiony w Łodzi

Na dziś zaplanowano zaległe spotkanie 1. ligi żużlowej pomiędzy H. Skrzydlewska Orzeł Łódź, a Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Goście będą musieli sobie radzić bez Michaela Jepsena Jensena.

Arged Malesa Ostrów – ebebe PSŻ Poznań. Derby Wielkopolski między spadkowiczem a beniaminkiem [ZAPOWIEDŹ]

W 1. lidze żużlowej odrabiamy zaległości, dzisiaj odbędą się dwa spotkania. Jednym z nich jest mecz H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Goście podejdą do tego spotkania osłabieni ze względu na kontuzję Michaela Jepsena Jensena. Duńczyk uskarża się na ból ręki po upadku w czwartym biegu wczorajszego pojedynku w lidze duńskiej i nie będzie wstanie wystąpić w dzisiejszych zawodach.

Jak poinformował klub z Gdańska nie będą stosować zastępstwa zawodnika za Duńczyka, ponieważ nadal nie wiadomo ile dokładnie potrwa przerwa w startach. By skorzystać z zastępstwa zawodnika potrzebne by było 15-dniowe zwolnienie lekarskie, które wykluczyłoby Jepsena Jensena ze startu w 7 maja w Bydgoszczy, 12 maja w Rybniku oraz 14 maja w SEC Challenge w Nagyhalasz.

fot. LigladRacing.dk

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×