Żużel - Best Speedway Tv

Zawodnicy z rosyjską licencją nie pojadą również w Szwecji | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zawodnicy z rosyjską licencją nie pojadą również w Szwecji

Zawodnicy

Zawodnicy z rosyjską licencją nie pojadą również w Szwecji

Bauhaus-Ligan to kolejne rozgrywki, w których nie wystartują Rosjanie. Po decyzji FIM-u o wykluczeniu Rosjan błyskawicznie zareagował PZM, a następnie DMU (Duńska Federacja Motocyklowa). Teraz swój ruch wykonała również Szwedzka Federacja Motocyklowa (SVEMO).

Zawodnicy z rosyjską lub białoruską licencją nie wystartują w Bauhaus-Ligan. Nie będzie to jednak miało większego wpływu na kształt ligi, bo w Szwecji kontrakty miało tylko trzech Rosjan. Siergiej Łogaczow był związany z Vetlandą Speedway, a Wiktor Kułakow i Artiom Łaguta mieli jeździć dla Vastervik. Wszystko jednak wskazuje na to, że w lidze mimo wszystko będzie uczestniczył Gleb Czugunow. Zatrudnienie straciłby również Grigorij Łaguta, ale jego klub Eksilstuna Smederna zerwała z nim umowę już jakiś czas temu, a Rosjanina w składzie zastąpił Matic Ivacic.

fot. Erik Kruse

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×