Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Zawodnicy Wilków po blamażu z Platinum Motorem Lublin „Katastrofa i kompromitacja naszej drużyny”

Wilków
Fot. Mateusz Biskup

Autor: Kamil Tokarczyk

Zawodnicy Wilków po blamażu z Platinum Motorem Lublin „Katastrofa i kompromitacja naszej drużyny”

W miniony piątek byliśmy świadkami prawdziwego pogromu w Krośnie, gdzie miejscowe Cellfast Wilki zostały zmiażdżone przez Platinum Motor Lublin (28:62). Po spotkaniu mogliśmy usłyszeć kilka mocnych słów z ust Andrzeja Lebiediewa oraz Krzysztofa Sadurskiego.

Wybrzeże ukarane! Klub komentuje

W mocnych słowach o tym spotkaniu opowiedział Kapitan drużyny Wilków, a także najskuteczniejszy zawodnik tego zespołu w tym meczu: –„Katastrofa i kompromitacja naszej drużyny, nie zrobić „trzydziestki” na własnym torze to wstyd i to trzeba przyznać. Jakieś swoje wnioski mam, ale muszę jeszcze porozmawiać ze swoim teamem, choć ogólnie jestem zadowolony ze swojego indywidualnego występu, tak na 75%, czegoś mi brakowało, ale ogólnie byłem dosyć szybki i kilka „trójek mogłem dowieźć”.– powiedział Lebiediew.

Podobne zdanie o przebiegu tego spotkania miał młodzieżowiec Cellfast Wilków Krosno, Krzysztof Sadurski: –„Ciężko się mówi o przegranych, a szczególnie z takim wynikiem i w takim stopniu, byliśmy dzisiaj ewidentnie wolniejsi, zarówno na stracie jak i na trasie, nawet w moim czwartym wyścigu po dobrym starcie, brakło mi tak naprawdę opony, aby dowieźć te punkty”. -powiedział Sadurski.

Teraz przed krośnianami niezwykle ciężkie zadanie, gdyż aby się utrzymać, potrzebują wygranej w Toruniu, a także muszą pokonać u siebie Fogo Unie Leszno: –„Mamy teraz dwa mecze, jeden bardzo ważny i są to mecze, które nie skazują nas na porażkę, brakuję nam mocno Krzysztofa Kasprzaka, który swoją obecnością pomagał i wspierał drużynę na torze oraz w parku maszyn. Co do przyszłego sezonu to myślę, że wszystko jest jeszcze do obgadania, mamy jeszcze do wykonania tutaj pracę w PGE Ekstralidze, a ja również walczę o tytuł mistrza w lidze U-24, także jeszcze jedziemy ten sezon, a później usiądziemy i będziemy rozmawiać”. – zaznaczył młodzieżowiec.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV NA ŻYWO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *