Żużel - Best Speedway Tv

Wybrzeże ukarane! Klub komentuje | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wybrzeże ukarane! Klub komentuje

Wybrzeże

Wybrzeże ukarane! Klub komentuje

Wybrzeże Gdańsk nie ma najspokojniejszego sezonu 2024. Nie dość, że przez pewną część rozgrywek 1. Ligi Żużlowej jechali oni bez (jak się wydawało przed sezonem) swojego lidera Michaela Jepsena Jensena, to jeszcze nie byli spokojni o swoje utrzymanie na zapleczu PGE Ekstraligi. Teraz mają kolejne kłopoty.

Żużel. Dwie wygrane gospodarzy i dwa podziały punktów – 13 kolejka Ekstraligi U-24

Wybrzeże na swoim profilu na Facebooku poinformowało, że Główna Komisja Sportu Żużlowego nałożyła na klub karę finansową w wysokości 4 tysięcy złotych. Powodem ukarania gdańszczan jest rzucanie przez kibiców serpentyn na tor w meczach z Polonią Bydgoszcz i Orłem Łódź.

Klub od razu zwrócił się do kibiców z apelem, aby doping niezgodny z regulaminem nie występował już na stadionie.

Utrzymanie dla zespołu z Gdańska wydaje się być pewne, a sam zespół zajmuje na tę chwilę 4. miejsce na zapleczu PGE Ekstraligi, mając rozegrane 13 meczów i 12 punktów w tabeli. Pozycja gdańszczan nie oznacza jednak braku problemów, gdyż po sezonie z drużyny odejdzie Keynan Rew i prawdopodobnie Mads Hansen, którym interesują się kluby z najwyższej klasy rozgrywkowej.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV DZIŚ NA ŻYWO 20:00

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×