Żużel - Best Speedway Tv

Zapowiedź meczu Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zapowiedź meczu Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów

Zapowiedź meczu Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów

Już w tę niedzielę 21 czerwca,rusza 2 kolejka PGE Ekstraligi. Jak wiadomo, powinna zacząć się w piątek, lecz z powodu niesprzyjających prognoz pogodowych mecze zostały przełożone. W poniedziałek 22 czerwca Unia Leszno podejmie na swoim torze klub z Częstochowy, natomiast we wtorek ROW Rybnik pojedzie jako gość na grudziądzkim owalu.

W Lublinie zapowiada się bardzo ciekawy mecz – walka o pierwsze punkty w tabeli. Poprzednia kolejka nie poszła po myśli ani Koziołków, ani Stali Gorzów. Faworytem w tym starciu jest oczywiście klub znad Bystrzycy. Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie to Lublin triumfował w tej walce (50:40).

Niepokojąca dla gorzowian jest postawa Bartosza Zmarzlika, który jadąc tydzień temu na własnym torze, nie pokazał się ze swojej najlepszej strony. Być może był to tylko wypadek przy pracy i Bartek pokaże moc w tym meczu. Dodatkowym utrudnieniem jest brak Iversena, za którego stosowane będzie zastępstwo zawodnika. Miejmy nadzieję, że juniorzy Stali też poprawią swoje wyniki, i udowodnią, że stać ich na więcej.

Po stronie lubelaków za Jakuba Jamroga wskoczył Paweł Miesiąc, który zdecydowanie potrafi walczyć do samego końca. Może być to bardzo dobry ruch kierownika drużyny Jacka Ziółkowskiego. Jamróg nie popisał się w ostatnim meczu we Wrocławiu, mimo że znał tamtejszy tor, zdobył tylko 4 punkty. Kibice Motoru również liczą na to, że juniorzy się „odpalą” i pokażą pazur na swoim torze. A wiadomo, że dwóch Wiktorów potrafi zdziałać cuda.

Dodatkowym plusem dla Motoru Lublin jest to, że z trybun będą wspierać ich kibice. Oczywiście pełnego stadionu nie będzie, ale nawet 2,5 tysiąca fanów pokaże, że są z klubem i bardzo ich wspierają. Obydwie drużyny są faworytami do wejścia do fazy play-off. Która z nich będzie cieszyć się ze zwycięstwa w tym meczu? Dowiemy się już w niedzielę. Z pewnością to będzie zacięty pojedynek.

foto.źródłó mosir.lublin.pl

Zostaw komentarz

0/100

×