Zapowiedź meczu Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa

W niedzielę 21 czerwca, będzie nam dane obejrzeć mecz pomiędzy RM Solar Falubaz Zielona Góra a Eltrox Włókniarz Częstochowa. Start pierwszego biegu nastąpi o 19.15. Czy to będzie ciekawy mecz?

Ciężko wskazać faworyta tego spotkania, bo Częstochowie tak łatwo jak z Grudziądzem już nie będzie. Mimo, że Zielona Góra już przed startem sezonu była skazywana na walkę o utrzymanie, to na swoim torze może pokazać swoją siłę. Czy tak będzie? Zawodnicy Falubazu już W pierwszym meczu, który odjechali z ROW-em Rybnik pokazali, że nie są chłopcami do bicia.

Obydwa klubu mają wspaniałych i doświadczonych trenerów. Jeden jak i drugi pracowali w Zielonej Górze i we Włókniarzu Częstochowa.

Najsłabszym ogniwem w klubie pod Jasną Górą jest zdecydowanie Rune Holta, który w ostatnim meczu przywiózł tylko 5 punktów. Na obcym torze może pokazać się jeszcze słabiej. Jednak Włókniarz ma swoich szeregach ciekawe nazwiska, które „robią robotę”. Leon Madsen, Fredrik Lindgren czy Jason Doyle. Tych troje panów może odjechać naprawdę ciekawe zawody.

Po stronie Zielonej Góry w tym meczu pojawią się m.in. Patryk Dudek, Piotr Protasiewicz i Antonio Lindbaeck. Dodatkowo na pozycji juniora jedzie Norbert Krakowiak, który na rybnickim torze zrobił bardzo ładny wynik – zdobył 8 punktów. Na domowym owalu, może pojechać znacznie lepiej.

Kto będzie zwycięzcą w tym pojedynku? Zdania są podzielone, więc pozostaje nam czekać na start pierwszego biegu. Z całą pewnością będzie to mocny mecz i warto go zobaczyć.

foto.źródło gazetalubuska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *