Żużel - Best Speedway Tv

Zagar jednak w pierwszej lidze. Debiut już w niedzielę! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zagar jednak w pierwszej lidze. Debiut już w niedzielę!

Zagar

Zagar jednak w pierwszej lidze. Debiut już w niedzielę!

Matej Zagar długi czas wzbraniał się przed jazdą na zapleczu PGE Ekstraligi. Słoweniec twierdził, że jego miejsce jest w najlepszej żużlowej lidze świata. Na kilka dni przed drugą kolejką dogadał się jednak z władzami ROW-u Rybnik. 40-latek ma zadebiutować już w niedzielnym meczu z Arged Malesą Ostrów!

Dziennikarz Eleven mocno na temat Zielińskiego: Myślę, że problem jest większy niż tylko sportowy

Przypomnijmy, że Zagar podpisał przed sezonem kontrakt “warszawski” z For Nature Solutions KS Apator Toruń. Ciężko było sobie wyobrazić jednak, by Słoweniec mógł być brany pod uwagę do startów właśnie przez toruński klub. Choć 40-latkowi ciężko było to przełknąć, niemal pewne było to, że musi on szukać klubu na zapleczu PGE Ekstraligi.

Po Słoweńca zgłosił się w końcu ROW Rybnik. Rybniczanie już w niedzielę jadą na wyjazd do Ostrowa, a w swoim składzie mają jedno wolne miejsce dla obcokrajowca. Idealnie wpasuje się w nie Matej Zagar. 40-latek musiał zejść ze swoich wygórowanych wymagań lub też wyczekał on prezesa Mrozka, który koniec końców sięgnął głębiej do kieszeni i pozyskał doświadczonego Słoweńca.

40-latek najprawdopodobniej zadebiutuje w nowych barwach w niedzielę, 16 kwietnia o godzinie 14:00. Dla ROW-u będzie to pierwszy mecz w sezonie.

Fot. Sonia Kaps

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×