Żużel - Best Speedway Tv

Dziennikarz Eleven mocno na temat Zielińskiego: Myślę, że problem jest większy niż tylko sportowy | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dziennikarz Eleven mocno na temat Zielińskiego: Myślę, że problem jest większy niż tylko sportowy

Zielińskiego

Dziennikarz Eleven mocno na temat Zielińskiego: Myślę, że problem jest większy niż tylko sportowy

Marcin Musiał, a więc dziennikarz Eleven Sports oraz WP SportoweFakty był gościem naszego najnowszego Magazynu PGE Ekstraligi na kanale Best Speedway TV. Komentator Eleven wypowiedział się między innymi na temat formacji juniorskiej Cellfast Wilków Krosno. Padły dość odważne słowa na temat Denisa Zielińskiego.

Boom na żużel we Wrocławiu. Będą komplety na Olimpijskim?

Marcin Musiał przyznaje, że nie widzi w parze juniorów z Krosna wielkiego potencjału. Zaznacza, że dobry wynik w Lesznie mógł być spowodowany tym, że Krzysztof Sadurski jest tamtejszym wychowankiem i zna każdy kąt leszczyńskiego owalu.

“Postrzegam ich niestety jako najsłabszą parę w PGE Ekstralidze. Wiem, że się fajnie pokazali w pierwszej kolejce, ale Krzysztof Sadurski to jest wychowanek Leszna, więc to jest taki przypadek Kacpra Pludry z zeszłego roku, że najlepszy mecz miał w Lesznie w barwach GKM-u Grudziądz, bo ten tor najlepiej zna. Fajnie pojechał Krzysiek, szkoda tej sytuacji z Kołodziejem na dystansie, że nie dowiózł trójki. To też by Wilkom mocno pomogło, ale w innych meczach na innych torach nie pamiętam, żeby Sadurski radził sobie jakoś znakomicie.”

Mocniejsze słowa padły w kontekście Denisa Zielińskiego. Komentator Eleven uważa, że problemem w przypadku tego zawodnika nie są jedynie wyniki sportowe, a jego podejście do rywalizacji wewnątrz zespołu.

“Ja myślę, że z Denisem Zielińskim jest problem większy niż tylko sportowy. Te okoliczności odejścia z Apatora były takie, z tego co słyszałem, że domagał się gwarancji startów w momencie kiedy jest nieco bardziej zdolny Lewandowski, nieźle zapowiadający się Affelt. Włodarze Apatora chcieli walki o skład, żeby to było na treningach czy w wynikach meczowych uczciwie rozstrzygane”

Na naszym kanale padła również w pełni cenzuralna odmiana pewnego polskiego przysłowia, które według Marcina Musiała w pewien sposób opisuje Denisa Zielińskiego.

Reklamy

“Zieliński… Jest takie ładne polskie przysłowie, ale ma w sobie dwa wulgaryzmy. Ujmę je ładniej w ten sposób: myślę, że Denis Zieliński chodzi do toalety wyżej, niż ma pasek do spodni. A jeśli on domagał się startów, to mógł je znaleźć tylko w Krośnie, bo Krosno było pod ścianą bez swoich juniorów”.

Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×