Za nami akcja wspierająca Maksyma Drabika

Podczas meczu półfinałowego pomiędzy Betard Spartą Wrocław a Moje Bermudy Stalą Gorzów odbyła się akcja #MuremZaMaksem. Jej celem było wsparcie żużlowca, który przypomnijmy nadal czeka na wyrok w sprawie złamania przepisów antydopingowych. 

Przed meczem grupa kibiców, przy wsparciu WTS’u rozłożyła plakaty z numerem 133, z którym w zawodach indywidualnych startuje Drabik. W okolicach stadionowej pergoli można było napisać kilka słów od siebie na transparencie, który trafi w ręce Maksyma. Po siódmym biegu odbył się punkt kulminacyjny zdarzenia. Na trybunach Stadionu Olimpijskiego pojawiła się kartoniada ze wspomnianych wcześniej plakatów i banery z głównym mottem.

Akcję wsparł klub, który zamieścił o tym kilka wpisów na Facebooku, ale i tacy zawodnicy jak Maciej Janowski, Gleb Chugunov czy Przemysław Liszka, a do całego przedsięwzięcia odniósł się główny zainteresowany. Przypomnijmy, że Maksym od kilku miesięcy nie był aktywny na swoich mediach społecznościowych. “… dziękuje ❤️. Taka inicjatywa, a w niej zawarte dobro oraz empatia umożliwia mi spojrzenie na ,,świat” z innej perspektywy. Maksym#133 – napisał na Instagramie 22-latek, dołączając przy tym zdjęcie kibiców. 

fot. Sonia Kaps

0Shares

One Reply to “Za nami akcja wspierająca Maksyma Drabika”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *