Żużel - Best Speedway Tv

Z Z5 na Zamek w asyście kibiców | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Z Z5 na Zamek

Z Z5 na Zamek w asyście kibiców

Z Z5 na Zamek w asyście kibiców

Na początku maja 2022 roku na kanale youtube PGE Ekstraligi ukazał się filmik Q&A z Dominikiem Kuberą. Zachęcamy do subskrypcji naszego kanału youtube kliknij – TUTAJ, gdzie gościem był m.in w ostatnim magazynie na żywo Dominik Kubera. Jedno z pytań brzmiało następująco: „Domin, czy jeśli Motor zdobędzie mistrza w składzie z Tobą zgodzisz się przejechać na swoim motocyklu w asyście kibiców ulicami Lublina z Z5 na Zamek Królewski?”. Zawodnik Motoru Lublin odpowiedział wtedy: „Jeżeli złoty medal by miał miejsce w tym roku, to myślę, że nie ma rzeczy niemożliwych w Lublinie i myślę, że jest to do zrobienia.

„Musimy to wykorzystać jako szansę” – czyli jak odejście Zmarzlika wpłynęło na marketing Stali

Warto przypomnieć, że Motor Lublin z Dominikiem Kuberą w składzie przeszedł przez fazę zasadniczą śpiewająco. Koziołki wygrały 12 meczów, jeden zremisowały i doznały jednej porażki. Faza play-off była dużo bardziej wymagająca i pomimo napotkanych problemów udało się wywalczyć mistrzostwo. Zdobycie złotego medalu było świętowane na różne sposoby, jednak żaden z nich nie był przejazdem ze stadionu żużlowego na lubelski zamek.

Do naszego Magazynu Żużlowego zaprosiliśmy Dominika Kuberę, którego postanowiliśmy zapytać m.in. czy zostały poczynione jakiekolwiek kroki w celu zorganizowania przejazdu z Z5 na Zamek Lubelski.

„No gdzieś tam odeszło to wszystko w zapomnienie. Faktycznie, kiedyś po finale jeden z kibiców przypomniał mi to, ale no gdzieś tam musiało być to dobrze zorganizowane, bo miasto trzeba by tak de facto zamknąć, więc nie jest, to takie łatwe jakby się wydawało.”

Black Red Modern How To Choose The Right Sport Presentation 12
JUŻ DZISIAJ MAGAZYN ŻUŻLOWY Z UDZIAŁEM PREZESA WŁÓKNIARZA CZĘSTOCHOWA, MICHAŁEM ŚWIĄCIKIEM

Dopytaliśmy jeszcze Dominika czy, pomijając te wszystkie sprawy związane z organizacją takiego przejazdu, chciałby przejechać trasę Aleje Zygmuntowskie 5 – Zamek Lubelski.

„No, jeżeli by było to jakoś super fajnie ograne i miałoby to służyć jako fajna pamiątka czy też wspomnienie tego, co udało się zrobić, no to dlaczego nie?”

Reklamy

Jak można zauważyć, chęć ze strony zawodnika jest. Teraz piłeczka jest po stronie klubu z Lublina oraz samego miasta. Miejmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości doczekamy się przejazdu żużlowca ulicami Koziego Grodu. W końcu w „nie ma rzeczy niemożliwych w Lublinie”.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

fot. Speedway Motor Lublin

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×