Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wysoka wygrana KS Toruń w Ekstralidze U24

Wysoka wygrana

Wysoka wygrana KS Toruń w Ekstralidze U24

ks

Wtorek 17 maja 2022 roku stał pod znakiem spotkań odjechanych w ramach 4 rundy Ekstraligi U-24.

Włókniarz Częstochowa przegrał ze Spartą Wrocław 40;50, GKM Grudziądz, po wyrównanej walce minimalnie przegrał ze Stalą Gorzów 44:45, KS Toruń na swoim torze zmiażdżył Motor Lublin 63:27, zaś Unia Leszno zremisowała z Ostrovią Ostrów Wielkopolski 45:45.

Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław 40:50

Włókniarz Częstochowa: 40

9. Jonas Jeppesen 15 (t,3,3,3,3,3)

10. Mitchell Cluff 4 (2,0,1,1)

11. Jordan Jenkins 7 (2,3,0,2,0)

12. Jakub Martyniak ns

13. Anton Karlsson 7 (3,1,2,1,0,0)

14. Patryk Nater 3 (1,2,0,d)

15. Sam Hagon 1+1 (0,0,1*)

16. Marko Levishyn 3 (0,1,2,3)

Sparta Wrocław: 50

1. Sandro Wassermann 7+1 (3,2*,2,0

2. Nick Skorja 10+1 (1*,3,0,3,3,)

3. Lukas Baumann 8+2 (d,2,3,2*,1*)

4. Jack Andrew Smith 2 (1,0,1,-,-)

5. Bartłomiej Kowalski 11 (2,2,2,3,2)

6. Michał Curztyek 10+1 (3,3,1*, 2,1)

7. Mateusz Panicz 2+1 (1,1*,0,)

GKM Grudziądz – Stal Gorzów 44:45

GKM Grudziądz: 44

9. Kacper Pludra 12+2 (3,3,3,1*,2*)

10. Kacper Warduliński 1 (-,0, -, -,)

11. Seweryn Orgacki 3 (2, 0, 1, d)

12. Jason Edwards 4 (0,2,0,2)

13. Emil Breum Ankersen 13 (3,2,2,3,3)

14. Kacper Łobodziński 7+2 (3, w, 2*, 1*, 1)

15. Wiktor Rafalski 4+1 (2*,, 0, 2, d, 0)

Stal Gorzów: 45

1. Daniel Klima 3 (m,1,2,0)

2. Wiktor Jasiński 8+2 (1*, 3, 1*, 3,- ),

3. Mathias Pollestad 8+1 (m,1, 3, 2, 2*)

4. Mateusz Bartkowiak 9 (3, 3, 0, 3, d)

5. Anders Rowe 8+1 (2, m, 2*, 1, 3)

6. Jakub Stoajnowski 7+1 (1, 2*, 3, 1)

7. Oskar Hurysz 2 (0, 1, 1)

KS Toruń – Motor Lublin 63:27

KS Toruń: 63

9. Emil Portner 14+1 (3, 3, 3, 2*, 3)

10. Bastian Pedersen 3+1 (0, 1, 2*,d)

11. Zach Cook 8+1 (2*, 1, 2, 3)

12. Krzysztof Lewandowski 8+1 (t, 3, 1*, 3, 1)

13. Jordan Palin 11+3 (2*, 3, 2*, 2, 2*)

14. Karol Żupiński 10+1 (2*, 2, 3, 3)

15. Denis Zieliński 9+1 (3, 3, 1, 2*)

Motor Lublin: 27

1. Jakub Valkovic 0 (0, 0, 0, -, 0)

2. Marius Hillebrand 5 (0, 2, 1, -, 2)

3. Fraser Bowes 5 (1, 2, w, 1, 1, u)

4. Kamil Wieczorek 5 (3, 0, 1, 1, 0)

5. Mateusz Tudzież 10 (1, 2, 3, 0, 3, 1)

6. Jan Rachubik 2 (1, 1, 0, t )

7. Maksymilian Śledź (0, 0, -, -)

8. Wiktor Firmuga 0 (w,-, -, -)

Unia Leszno – Ostrovia Ostrów Wielkopolski 45:45

Unia Leszno: 45

9. Damian Ratajczak 1 (t, 0, 1, 0)

10. Jesper Knudsen 4+1 (1, 1, u, 2*, 0)

11. Jonas Knudsen 10+1 (m, 3, 2*, 3, 2)

12. Hubert Jabłoński 10+1 (2*, 1, 3, 2, 2)

13. Keynan Rew 11 (3, 3, 2, 3, 0)

14. Maksym Borowiak 6+1 (1, 2*, 3, 0)

15. Antoni Mencel 3 (3, 0, 0)

16. Tobiasz Jakub Musielak ns

Ostrovia Ostrów Wielkopolski: 45

1. Matias Nielsen 12 (3, 2, 3, 3, 1)

2. Kacper Grzelak 7+2 (1, 1*, 2*, 2, 1)

3. Tim Sorensen 11+1 (2*, 2, 3, 1, 3)

4. Jakub Poczta 2 (d, 0, 1, 1)

5. Filip Hjelmand 3+1 (t, 2*, 1, 0, -)

6. Sebastian Szostak 2 (0, 0, 0, 2, d)

7. Jakub Krawczyk 8 (1, 3, 1*, 3)

fot. Róza Koźlikowska /fb speedwaytorun

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×