Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wyniki 7. kolejki Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów

Wyniki 7. kolejki

Wyniki 7. kolejki Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów

W środowe popołudnie na torze w Lublinie, Rawiczu, Gdańsku i Łodzi odbyła się 7. runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

Wyniki VII. kolejki

W Lublinie w jednym dniu odbyły się dwa turnieje i dwa razy zwycięstwo odniósł zespół z Rzeszowa

WYNIKI:
I. Texom Stal Rzeszów – 35
1. Konrad Mikłoś (2,u,2,1,1) 6
2. Bartosz Bańbor (d,w,u/-,-,-) 0
3. Mateusz Majcher (3,3,3,2,3) 14
4. Timi Salonen (3,3,3,3,3) 15

II. Orlen Cellfast Wilki Krosno – 33
1. Patryk Nater (1,3,1,2,3,w) 10
2. Kacper Szopa (1,2,2,0,2,2) 9
3. Krzysztof Sadurski (3,2,3,3,3,w) 14
4. Aleks Rydlewski – NS 

III. Unia Tarnów 29
1. Piotr Świercz (2,2,1,2,1) 8
2. Mateusz Gzyl (0,0,1,3,3) 7
3. Roman Kapustin (2,1,3,w,2) 8
4. Eber Ampugnani (0,1,1,2,2) 6

IV. Motor Lublin – 18
1. Jan Rachubik -(1,1,w,-) 2
2. Jan Młynarski (d,-,-,-,-) 0
3. Maksymilian Śledź (1,3,0,1,1) 6
4. Wiktor Firmuga (3,2,2,1,2) 10

Wyniki drugich zawodów:


I. Texom Stal Rzeszów – 30
1. Bartosz Bańbor – ZZ
2. Konrad Mikłoś  (3,2,0,1,1,1) 8
3. Timi Salonen (3,3,3,d,3,2) 14
4. Mateusz Majcher (3,0,2,3,w,t) 8


II-III Motor Lublin 28
1. Jan Młynarski (w,-,-,-,-) 0
2. Mateusz Cierniak (3,3,3,3,3) 15
3. Maksymilian Śledź (1,w,3,2,2) 8
4. Wiktor Firmuga (w,1,1,1,2) 5

II-III Unia Tarnów 28
1. Piotr Świercz (2,w,2,2,1) 7
2. Mateusz Gzyl (0,2,1,2,3) 8
3. Roman Kapustin (2,1,d,0,2) 5
4. Eber Ampugnani (1,2,2,3,0) 8

IV. Orlen Cellfast Wilki Krosno 26
1. Krzysztof Sadurski (2,d,3,3,3,3) 14
2. Aleks Rydlewski ZZ
3. Kacper Szopa (2,3,2,2,2,1) 12
4. Patryk Nater (w,-,-,-,-) 0


Na torze w Rawiczu zwyciężyła drużyna Arged Malesy Ostrów.

I. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – 52
9. Kacper Grzelak  (2,3,2,3,2) 12
10. Jakub Poczta  (3,2,3,2,3) 13
11. Sebastian Szostak (3,3,3,2,3) 14
12. Jakub Krawczyk (2,3,2,3,3) 13

II. Duda Development Ciesiółka Auto Grup Unia Leszno 32
13. Tobiasz Musielak (0,d,1,0,1) 2
14. Damian Ratajczak (3,2,3,3,2) 13
15. Antoni Mencel (3,3,3,3,2) 14
16. Maksym Borowiak (w,t,0,-,-) 0
20. Hubert Ścibak (1,1,1) 3

III. Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 25
1. Bartosz Curzytek (2,1,1,1,1) 6
2. Franciszek Majewski (w,2,2,1,w) 5
3. Kacper Kłosok (2,0,-,2,3) 7
4. Błażej Wypior  (0,2,2,1,1) 6
17. Kacper Klimek (1) 1

IV. Drużyna ACCR 10
5. Jaroslav Vanicek  (1,1,1,2,0) 5
6. Matous Kameník (1,0,0,0,2) 3
7. Bruno Belan (1,1,0,d,w) 2
8. Matej Fryza (w,0,0,0,0) 0


Turniej rozegrany w Gdańsku zakończył się zwycięstwem zespołu KS Toruń.

I. KS Toruń – 44
13. Krzysztof Lewandowski (3,2,3,2,2) 12
14. Mateusz Affelt  (2,2,2,3,3) 12
15. Karol Żupiński (2,3,1,u,w) 6
16. Denis Zieliński (2,3,3,3,3) 14

II. Abramczyk Polonia Bydgoszcz 40
9. Przemysław Konieczny (3,2,3,3,2) 13
10. Bartosz Głogowski (3,2,w,1,w) 6
11. Hubert Gąsior (2,1,0,2,3) 8
12. Wiktor Przyjemski (3,3,2,2,3) 13

III. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 23
1. Miłosz Wysocki  (0,3,3,1,0) 7
2. Kamil Marciniec (1,1,2,2,2) 8
3. Marcel Krzykowski (w,d,ns,ns,ns) 0
4. Jakub Kowalski (1,1,2,3,1*) 8+1

IV. Budmax Stal Polonia Piła 7
5. Ben Ernst (0,1,1,1,0,1*) 4+1
6. Kacper Makowski (1,0,0,0,2,0) 3
7. Jakub Szpytma (ns,ns,ns) 0
4. Brak zawodnika (ns,ns,ns,ns,ns) 0


W Łodzi na najwyższym stopniu podium znaleźli się gospodarze oraz zespół z Częstochowy.

281701101 8178126278879968 102723504673064522 n
fot. KŻ Orzeł Łódź



I-II. H Skrzydlewska Orzeł Łódź – 36
1. Mateusz Dul  (t,1,3,1,3) 8
2. Aleksander Grygolec (3,3,2,2,3) 13
3. Nikodem Bartoch  (0,1,2,2,2) 7
4. Jakub Sroka (2,1,2,2,1) 8

I-II. Włókniarz Częstochowa 36
9. Jakub Miśkowiak (-,3,3,2,3) 11
10. Mateusz Świdnicki  (3,3,-,1,3) 10
11. Franciszek Karczewski  (3,3,3,-,0) 9
12. Kacper Halkiewicz (0,-,1,1,2) 4
19. Szymon Wolski (1,0,1,d) 2

III. WTS Sparta Wrocław
5. Bartłomiej Kowalski (3,2,w,3,2) 10
6. Michał Curzytek  (2,2,2,3,2) 11
7. Mateusz Panicz (u,2,1,3,0) 6
8. Dawid Rybak (2,0,0,3,1) 6

IV. ROW Rybnik 14
13. Kacper Tkocz (1,1,3,0,1) 6
14. Paweł Trześniewski  (1,2,0,0,1) 4
15. Seweryn Grabarczyk  (0,0,0,1,0) 1
16. Lech Chlebowski (2,0,1,0,0) 3

fot. Emilia Hamerska – Lengas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×