Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa/Wywiady

Wypowiedzi po meczu OK Bedmet Kolejarz Opole – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

Wypowiedzi

Autor: Jakub Żak

Wypowiedzi po meczu OK Bedmet Kolejarz Opole – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

W sobotę odbył się mecz pomiędzy Kolejarzem Opole a Kolejarzem Rawicz. Ostatecznie po ciężkim boju wygrali gospodarze, a po zakończeniu spotkania krótkiego komentarza udzielili nam Damian Ratajczak, Damian Baliński i Bartłomiej Kowalski.

Damian Ratajczak:

„Cieszę się, że udało mi się zdobyć tyle punktów, ale porobiłem też wiele błędów, przez które te punkty traciłem. Traktujemy tę porażkę jak lekcje, z każdych zawodów trzeba wyciągać wnioski. Zawsze trzeba wyjść z głową do góry i skupiać się na pracy, by stawać się lepszym zawodnikiem i nie ma co się załamywać. Do każdego meczu podchodzę tak samo, niezależnie czy jest to Ekstraliga czy 2. Liga czy zawody młodzieżowe, bo zawsze jest u mnie takie samo skupienie”.

Damian Baliński:

„Zabrakło przede wszystkim moich punktów, bo nic nie pojechałem i to nie powinno się wydarzyć. Liczyłem, że mój wynik indywidualny będzie lepszy, ale tak się nie stało i trzeba to ze spokojem wszystko przeanalizować. Mecz byłby do wygrania, gdyby moja dyspozycja była lepsza, ale niestety po raz kolejny ten mecz w Opolu kompletnie mi nie wyszedł i muszę zastanowić się, co się dzieje, że brakuje skutecznej jazdy z mojej strony na tym torze. Dużym plusem dla zespołu jest forma juniorów. Jadą świetnie, spełniają oczekiwania zespołu, oraz trenera i dzisiaj po raz kolejny pokazali się z bardzo dobrej strony”.

Bartłomiej Kowalski:

„Przede wszystkim cieszę się, że drużyna zwyciężyła. Można się u mnie doszukać jeszcze jakichś błędów, które można poprawić, ale ogólnie jestem zadowolony, ponieważ przyjechała do nas jedna z mocniejszych drużyn w lidze i udało nam się wygrać na domowym torze, ale teraz będzie rewanż w Rawiczu i myślę, że też będzie ciężko”.

fot. własne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *