Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Wypowiedzi Janowskiego i Woryny po meczu Sparta – Włókniarz

Wypowiedzi Janowskiego

Autor: Jakub Bielak

Wypowiedzi Janowskiego i Woryny po meczu Sparta – Włókniarz

Zielona-Energia.com Włókniarz Częstochowa nieznacznie pokonała na wyjeździe ekipę Betard Sparty Wrocław. W pomeczowej mix-zone pojawili się polscy liderzy obu drużyn – Maciej Janowski oraz Kacper Woryna. Co mieli do powiedzenia po pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu?

„Tylko dlatego Anders złamał tę nogę” – Szymon Woźniak o GP Challenge, bezpieczeństwie i brytyjskim torze

Maciej Janowski o deszczowej pogodzie i przygotowaniach do spotkania:

”Wydaje mi się, że po takich opadach, jakie były we Wrocławiu, ten tor naprawdę był w porządku. Szczerze mówiąc, dzisiaj rano, gdy wyjrzałem za okno, jadłem śniadanie z myślą, że przyjadę, przybiję piątkę z kolegami i wrócę do domu. Bardzo się cieszę, że jednak udało odjechać się to spotkanie”.

36784797 10214486373647431 3746683998764531712 n
Wypowiedzi Janowskiego i Woryny po meczu Sparta - Włókniarz 2
O atucie własnego toru:

“Udało mi się jechać na bardzo podobnych ustawieniach do tych, których używam tu zawsze. Dobrze wychodziłem ze startu, a na takim torze jazda z przodu jest zdecydowanie wygodniejsza. Trochę męczył się dzisiaj Gleb. Nie mógł złapać tych ustawień, szukał przez cały mecz. Jednak jeśli o mnie chodzi, to niewiele zmieniałem”.

Kacper Woryna o współpracy z Rafałem Lewickim:

“Rafał dużo dobrego wniósł do naszego teamu. Jeśli porównacie moje wyniki z innych torów, to też wyglądało tragicznie, a w tym sezonie jest kompletnie inaczej. Na każdym torze mogę na niego liczyć i skupiam się tylko na samej jeździe. […] Jeszcze nie mam z nim podpisanej dłuższej umowy, ale jeśli tylko będzie możliwość kontynuowania współpracy, mam otwarte ręce, jak drzwi do kościoła”.

Reklamy

fot. Paweł Wilczyński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×