Żużel - Best Speedway Tv

Wyjazd do Finlandii i kto będzie kapitanem Stali Gorzów? | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
do Finlandii

Wyjazd do Finlandii i kto będzie kapitanem Stali Gorzów?

Wyjazd do Finlandii i kto będzie kapitanem Stali Gorzów?

W połowie lutego żużlowcy Stali Gorzów pojadą na przedsezonowy obóz przygotowawczy. A tym razem będzie dość nie typowo, bo udadzą się do fińskiego Lahti i to właśnie tam mają wybrać nowego kapitana drużyny.

Wilki Krosno podbiorą zawodnika GKM-owi Grudziądz?!

Pierwsze treningi na torze powinny być już za około dwa miesiące, wcześniej jednak wiele zespołów wybierze się na przedsezonowe obozy przygotowawcze. I tak samo planuje drużyna Stali Gorzów. Przez wiele lat żółto-niebiescy jeździli na obozy w Karkonosze – do Karpacza. Dwa lata temu wybrali się na Teneryfę, gdzie pogoda sprzyjała wielu treningom rowerowym. Tym razem kierunek jest diametrialnie inny i gorzowianie wybiorą się do Lahti.

– W tym roku to Finlandia będzie miejscem obozu sportowo-integracyjnego Stali Gorzów. W połowie lutego stalowcy będą doskonalić swoją formę m.in. w ośrodku olimpijskim w Lahti – poinformował w środę 11 stycznia gorzowski klub.

– W mocno zimowych warunkach chcemy przygotowywać się do nowego sezonu. Narty, siłownia, ale także w różnej formie zimowe wersje sportów motorowych – nad tymi rzeczami chcemy się skupić – mówi trener Stanisław Chomski.

Stal wybierze kapitana Drużyny

Przy okazji obozu sportowego gorzowianie zamierzają wybrać nowego kapitana ligowe drużyny. Dotychczasowy i już były zarazem Bartosz Zmarzlik przeniósł się do Motoru Lublin. Zapewne wybór padnie na jednego z trójki Wożniak, Thomsen lub Vaculik.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Z UDZIAŁEM WITOLDA SKRZYDLEWSKIEGO – kliknij TUTAJ

fot. Ola Gucia

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×