Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Wyjazd do Finlandii i kto będzie kapitanem Stali Gorzów?

do Finlandii

Autor: Redakcja

Oceń Wpis

Wyjazd do Finlandii i kto będzie kapitanem Stali Gorzów?

W połowie lutego żużlowcy Stali Gorzów pojadą na przedsezonowy obóz przygotowawczy. A tym razem będzie dość nie typowo, bo udadzą się do fińskiego Lahti i to właśnie tam mają wybrać nowego kapitana drużyny.

Wilki Krosno podbiorą zawodnika GKM-owi Grudziądz?!

Pierwsze treningi na torze powinny być już za około dwa miesiące, wcześniej jednak wiele zespołów wybierze się na przedsezonowe obozy przygotowawcze. I tak samo planuje drużyna Stali Gorzów. Przez wiele lat żółto-niebiescy jeździli na obozy w Karkonosze – do Karpacza. Dwa lata temu wybrali się na Teneryfę, gdzie pogoda sprzyjała wielu treningom rowerowym. Tym razem kierunek jest diametrialnie inny i gorzowianie wybiorą się do Lahti.

– W tym roku to Finlandia będzie miejscem obozu sportowo-integracyjnego Stali Gorzów. W połowie lutego stalowcy będą doskonalić swoją formę m.in. w ośrodku olimpijskim w Lahti – poinformował w środę 11 stycznia gorzowski klub.

– W mocno zimowych warunkach chcemy przygotowywać się do nowego sezonu. Narty, siłownia, ale także w różnej formie zimowe wersje sportów motorowych – nad tymi rzeczami chcemy się skupić – mówi trener Stanisław Chomski.

Stal wybierze kapitana Drużyny

Przy okazji obozu sportowego gorzowianie zamierzają wybrać nowego kapitana ligowe drużyny. Dotychczasowy i już były zarazem Bartosz Zmarzlik przeniósł się do Motoru Lublin. Zapewne wybór padnie na jednego z trójki Wożniak, Thomsen lub Vaculik.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Z UDZIAŁEM WITOLDA SKRZYDLEWSKIEGO – kliknij TUTAJ

fot. Ola Gucia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×