Żużel - Best Speedway Tv

Wilki Krosno podbiorą zawodnika GKM-owi Grudziądz?! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Wilki Krosno

Wilki Krosno podbiorą zawodnika GKM-owi Grudziądz?!

Wilki Krosno podbiorą kolejnego zawodnika GKM-owi Grudziądz?!

Mimo że okres transferowy już dawno się zakończył, to zostaje paru zawodników wolnych, z którymi można związać się na przyszły rok startów. Jednym z nich jest Wadim Tarasienko, który po rocznej przerwie spowodowanej zawieszeniem jest bliski nadania polskiego obywatelstwa. Podobno wszystkie dokumenty, leżą i czekają na podpis u prezydenta.

W okienku transferowym Wilki Krosno podebrały swojemu bezpośredniemu rywalowi o utrzymanie, zawodnika, Krzysztofa Kasprzaka. Przypomnijmy, że był on już „dogadany” z klubem z Grudziądza, po czym otrzymał ofertę z Krosna i przystał na nią. W odwecie mówi się, że grudziądzanie odbili Chugunowa, który był łączony z klubem z Podkarpacia. Czyli w bezpośrednim starciu transferowym mieliśmy 1:1.

Stanisław Chomski na temat początków i rozwoju Oskara Palucha!

Jak się okazuje to nie koniec bezpośredniej walki transferowej. Ponieważ wolnym zawodnikiem zostaje Vadim Tarasienko, który oczekuje na przyznanie paszportu. W kuluarach mówi się, że klub z Krosna złożył zawodnikowi bardzo dobrą ofertę finansową na przyszły rok startów. Warto przypomnieć, że zawodnik pauzował ostatni rok i tak naprawdę nie wiadomo co zaprezentuje w nadchodzącym sezonie.

Zapytaliśmy zawodnika o jego sytuacje i ewentualne przenosiny do Krosna – (pisownia oryginalna) Witam, Jestem Grudziądzu wdzięczny za poprzedni rok, ze nie odwrócili się ode mnie. Mam ze wszystkimi bardzo dobry kontakt. I przy pozytywnej decyzji o przyznaniu obywatelstwa maja Pierwszeństwo 100%. – czyli jak sam zawodnik sugeruje i nie zaprzecza, po przyznaniu obywatelstwa grudziądzanie mają pierwszeństwo w rozmowach. Ale i ewidentnie jest coś na rzeczy. Dodajmy, że zawodnika chętnie widzą u siebie też w Gdańsku czy też w Bydgoszczy.

MAGAZYN ŻUŻLOWY PGE EKSTRALIGI – kliknij TUTAJ

fot. Emilia Hamerska – Lengas

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×