Deszczowa, jednopunktowa wygrana Abramczyk Polonii Bydgoszcz! Celfast Wilki Krosno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 44:45

Piątkowe i deszczowe spotkanie między Celfast Wilkami Krosno i Abramczyk Polonią Bydgoszcz zwyciężył jednym punktem zespół ze stolicy kujawsko-pomorskiego! Liderem bydgoszczan był Kenneth Bjerre, który zdobył dziesięć punktów i jeden bonus.

20220501 134353190 iOS

Całe spotkanie i jego długość stało pod znakiem padającego deszczu. Mimo wszystko spotkanie zostało odjechane i potoczyło się na korzyść drużyny z Bydgoszczy. Już od pierwszego biegu swoją wyższość pokazała Abramczyk Polonia, która na „dzień dobry” zwyciężyła podwójnie. Bieg juniorski natomiast należał do Wilków z Krosna. W biegu szóstym byliśmy świadkami wyścigu z udziałem dwóch zawodników przez wypadek Adriana Miedzińskiego i taśmę Krzysztofa Sadurskiego. Remisowa passa została przerwana dopiero w biegu ósmym oraz dziewiątym.

wygrana Abramczyk Polonii Bydgoszcz

Już od początku spotkania słyszeliśmy głosy z obu obozów o przerwaniu spotkania, jednak sędzia nie zdecydował się na taki ruch. Przed biegami nominowanymi mieliśmy pięć punktów straty drużyny z Krosna. Zdołali oni ją zniwelować dopiero w wyścigu piętnastym, kiedy para Lebiediew-Musielak zwyciężyła podwójnie, doprowadzając tym samym do wyniku 44:45.