Przejdź do treści
Aktualności/SGP / SEC / SON / SWC

Żużel. Wygrał w SEC Challenge! Teraz czas na wygraną i powrót do elity! Janowski mówi co dalej

SEC Challenge
Fot. Michał Szmyd

Autor: Redakcja

Żużel. Wygrał w SEC Challenge! Teraz czas na wygraną i powrót do elity! Janowski mówi co dalej

12 maja w łotewskim Daugavpils odbył się SEC Challenge, jedno z najważniejszych wydarzeń żużlowych tego sezonu dla Macieja Janowskiego, mające na celu wyłonienie uczestników cyklu Indywidualnych Mistrzostw Europy. Maciej Janowski, kapitan Betard Sparty Wrocław, zaprezentował się znakomicie, zdobywając dwanaście punktów i zapewniając sobie pewne miejsce w tegorocznej odsłonie turnieju.

Janowski, zdominował rywalizację w Daugavpils, pokazując, że jest jednym z czołowych zawodników na europejskiej jak i światowej scenie żużlowej. Jego występ był popisem konsekwencji, które przyniosły mu ostateczne zwycięstwo. ,

Aż tak daleko nie patrzę – powiedział Janowski po zakończeniu zawodów ligowych na pytanie o SEC i powrót do Grand Prix – Patrzę co przed nami, kolejne zawody. Celem jest dotrwać do kolejnych zawodów, po prostu.

Słowa Janowskiego odzwierciedlają jego podejście do kariery sportowej — skupienie na bieżących zadaniach, bez nadmiernego wybiegania w przyszłość. Dla kapitana Betard Sparty Wrocław, każdy wyścig jest ważnym krokiem na drodze do sukcesu, a najważniejsze jest skoncentrowanie się na najbliższych wyzwaniach.

Pomimo skromności w swoich wypowiedziach, Maciej Janowski jest jednym z tych zawodników, którzy mogą mieć realne szanse na triumf w tegorocznych mistrzostwach. Jego dotychczasowe osiągnięcia i determinacja są dowodem na to, że jest gotowy na rywalizację z najlepszymi.

Maciej Janowski
Fot. Paweł Wilczyński
346267722 112947665117583 3391211418461992616 n
Fot. Michał Szmyd

Dołacz do nas na facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *