Żużel - Best Speedway Tv

Wychowanek wraca do Wybrzeża! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Wychowanek

Wychowanek wraca do Wybrzeża!

Wychowanek wraca do Wybrzeża!

Wybrzeże Gdańsk ogłosiło, że w ramach wypożyczenia do końca sezonu w ich barwach będzie jeździł wychowanek klubu Karol Żupiński.

Popularny „Żupa” po sezonie 2020 przeszedł do Apatora Toruń, gdzie pierwszy sezon zakończył ze średnią 0,545, a tym roku w 7. biegach zdobył zaledwie 1 punkt. Trochę lepiej radzi sobie w U24 Ekstralidze, ale mimo wszystko oczywiste jest, że transfer do Apatora nie wyszedł mu na dobre.

W Wybrzeżu Żupiński radził sobie jednak całkiem nieźle, więc wypożyczenie może pomóc mu wrócić do dobrej formy, a zespół z Gdańska mimo ucieczki ze strefy spadkowej nadal potrzebuje wzmocnień, aby bez problemów utrzymać się w lidze i ewentualnie wejść do fazy play-off.

„Zdecydowałem się na wypożyczenie do Gdańska, aby mieć więcej jazdy w lidze i odbudować swoją formę sportową. Oczywiście zamierzam pomóc macierzystemu klubowi w tym, aby na koniec rundy zasadniczej znaleźć się jak najwyżej w tabeli” – powiedział Karol Żupiński dla klubowej strony Wybrzeża Gdańsk.

fot. Emilia Hamerska-Lengas

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×