Żużel - Best Speedway Tv

Wybrzeże Gdańsk zaprezentowało nowy wzór kevlarów na sezon 2023 | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Wybrzeże Gdańsk zaprezentowało nowy wzór kevlarów na sezon 2023

Wybrzeże Gdańsk zaprezentowało nowy wzór kevlarów na sezon 2023

Wybrzeże Gdańsk sprawiło swoim kibicom bardzo miłą niespodziankę i w ostatnich dniach stycznia zaprezentowało nowy wzór kevlarów na sezon 2023. Co ważne, pierwszy egzemplarz trafił na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy która potrwa do końca miesiąca.

Jak czytamy na stronie klubu, kombinezon będzie w barwach klubowych. Tym razem dominującym kolorem na strojach naszych zawodników będzie niebieski z czerwonym lewym rękawem. Na korpusie znajdzie się klubowy herb oraz napis WYBRZEŻE.

Hubert Łęgowik: „Zawodnicy zmieniają klub. Taki już jest urok sportu”

Pierwszy egzemplarz wyprodukowany przez firmę WK Prodcuts trafił na aukcję, z której wpływ zostanie w całości przekazany Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Aukcja ruszyła już wcześniej, a dziś odsłaniamy jak będzie się prezentował. Do 31 stycznia możecie licytować go pod tym linkiem i stać się właścicielem stroju jeszcze zanim trafią do naszych żużlowców – czytamy w komunikacie klubu.

Fot. Wybrzeże Gdańsk

MAGAZYN ŻUŻLOWY, AKTUALNOŚCI I CIEKAWOSTKI NA NASZYM KANALE – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×