Żużel - Best Speedway Tv

Wybrzeże Gdańsk wypłaci swoim seniorom ponad milion złotych. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Wybrzeże Gdańsk

Wybrzeże Gdańsk wypłaci swoim seniorom ponad milion złotych.

Wybrzeże Gdańsk wypłaci swoim seniorom ponad milion złotych.

Władze ośrodka żużlowego w Gdańsku zawodnikom posiadającym kontrakty seniorskie wypłacą łącznie ponad 1 milion złotych w ramach przygotowań do nadchodzącego sezony, czyli na inwestycje w sprzęt.

Drużyna Zdunek Wybrzeże Gdańsk posiada 8 zawodników którzy mają podpisaną takową umowę lecz jeden z nich Thomas Jorgensen nie ma ustalonych warunków finansowych i nie wiadomo czy jest brany pod uwagę przedsezonowego bonusu.

best speedway tv
Wybrzeże Gdańsk wypłaci swoim seniorom ponad milion złotych. 2

Oczywiście tego rodzaju bonusy nie obejmują juniorów gdyż oni użytkują sprzęt zakupiony przez klub i nie ponoszą kosztów zakupu oraz serwisu u tunerów. I dlatego nie ponoszą kosztów z tytułu inwestycji w sprzęt.

Szczegóły są utajnione tak samo jak kontrakty które zostały podpisane więc nie znamy szczegółowych kwot dofinansowań tak samo jak wartości kontraktu za podpis jak i za punkt.

Klub zapewnia o przekazaniu wsparcia:

– Środki wypłacone zawodnikom na przygotowanie do sezonu są płatne w dwóch transzach. Całość ma zostać przekazana zawodnikom do połowy marca – informuje Rafał Sumowski, rzecznik prasowy gdańskiego klubu na łamach sport.trojmiasto.pl

Reklamy

Z informacji podanych przez portal sport.trojmiasto.pl wynika, że sprzęt zamówiony dla młodzieżowców spływa już do warsztatów i będzie gotowy na pierwszy trening zaplanowany na okolice 15 marca.

fot. Emilia Hamerska -Lengas

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×