Przejdź do treści
Aktualności/Liga Duńska/Ligi Zagraniczne

Transfery żużlowe. Nordjysk Elite Speedway przedłuża kontrakt z Thomasem Jørgensenem

Transfery żużlowe

Autor: Małgorzata Olejniczak

Transfery żużlowe. Nordjysk Elite Speedway przedłuża kontrakt z Thomasem Jørgensenem

Nordjysk Elite Speedway ogłosili, że Thomas Jørgensen przedłużył kontrakt z klubem i będzie jeździł w barwach NES do 2023 roku.

„Zdecydowałem się przedłużyć kontrakt z Nordjysk Elite Speedway, ponieważ jest to klub, który ma przed sobą wspaniałą przyszłość i chciałbym być tego częścią. Ten sezon był dla nas czymś w rodzaju sezonu testowego. Ważne jest, byśmy w przyszłym sezonie byli w pełni gotowi do każdego biegu. Mam nadzieję i wierzę, że awansujemy do fazy play-off. Kiedy już jesteś w play-offach, wszystko może się zdarzyć. Obstawiam, że zdobędziemy medal, ale kluczem do tego jest utrzymanie dobrej formy przez cały sezon ” ujawnił w rozmowie z klubowymi mediami Thomas Jørgensen.

Menedżer zespołu, Janus Millard, dostrzega ogromny potencjał w Thomasie Jørgensen i jest bardzo zadowolony z przedłużenia kontraktu: 

„Thomas Jørgensen jest bardzo ważnym elementem dla Nordjysk Elite Speedway.Jest według mnie jednym z ciekawszych kierowców i cieszymy się, że zostaje w Brovst. Thomas ma być może przed sobą najważniejszy sezon w swojej karierze i właśnie teraz współpraca z jego głównym mechanikiem i mentorem Bjarne Bøghem musi przynieść wreszcie owoce, co może mieć przełożenie na występy w Szwecji i Polsce. Thomas jest także bardzo skoncentrowany na swojej diecie i treningu fizycznym i nie mam wątpliwości, że może stać się jednym z najlepszych duńskich kierowców ” – powiedział.

fot. fb. ThomasJorgensenRacing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×