Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Zdunek Wybrzeże Gdańsk w sezonie 2022 bez presji.

Wybrzeże Gdańsk

Autor: Łukasz Kolski

Oceń Wpis

Zdunek Wybrzeże Gdańsk w sezonie 2022 bez presji.

W rozmowie opublikowanej na portalu polskizuzel.pl Jacek Gajewski, były menedżer i żużlowy ekspert potwierdza, że zespół zbudowany na poprzedni sezon nie spełnił oczekiwań czyli nie awansował do grupy najlepszych drużyn ścigających się w PGE Ekstralidze. Przedsezonowe poczynania ze stron działaczy klubu oraz zbudowanie silnej na papierze drużyny, nie starczyło na to by awansować do wielkiego finału by tam walczyć o awans o prawo jazdy w elicie polskiego żużla.

Przed sezonem 2022 w składzie Zdunek Wybrzeża doszło do korekt. Odszedł Krystian Pieszczek, a pojawił się Adrian Gała. Na pozycji U24 będzie jeździł Wiktor Trofimow. – Kadra wydaje się być trochę węższa, co może wyjdzie temu klubowi na zdrowie. Bez presji i ciśnienia mogą zajść daleko.- zaznacza były menager na portalu polskizuzel.pl

Czy taki zasób ludzki wpłynie na dobrą atmosferę w zespole, być może pewność jazdy przez cały sezon przyniesie pozytywne skutki i w atmosferę względnego spokoju bez presji oraz w cieniu głównych faworytów do awansu uda się wywalczyć upragniony awans do najlepszych zespołów w Polsce.

fot. Emilia Hamerska – Lengas

Reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×