Żużel - Best Speedway Tv

Zdunek Wybrzeże Gdańsk rozpoczyna przygotowania torowe do sezonu 2022. | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Wybrzeże Gdańsk

Zdunek Wybrzeże Gdańsk rozpoczyna przygotowania torowe do sezonu 2022.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk rozpoczyna przygotowania torowe do sezonu.

Zespół Zdunek Wybrzeże Gdańsk na zaplanowany pierwszy trening w połowie marca, już teraz ruszyły pierwsze prace z przygotowaniem toru pod wyjazd zawodników na pierwsze kółka w sezonie. Na samym początku oczyszczono całą infrastrukturę wodną stadionu.

W tym roku działacze nie przewidują wielu prac związanych z torem chodzi jedynie o ponowne ubicie toru i przygotowanie go na opady, w tym sezonie zrezygnowano z dosypywania glinki by wyeliminować problemy związane ze stratą przewagi własnego toru.

Ostatnim etapem przed sezonem i wyjazdem na tor ma być montaż band które przeszły renowację oraz homologacje. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to za nieco ponad 4 tygodnie na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego znów zawarczą motocykle.

Drużyna z Gdańska zainauguruje sezon na domowym torze w meczu z Celfast Wilkami Krosno. Zapowiada się ciekawy pojedynek, niczym rewanż za mecz półfinałowy fazy Play-off sezonu 2021.

fot. Zdunek Wybrzeże Gdańsk


Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×