Żużel - Best Speedway Tv

Woźniak i Jasiński wypowiedzieli się na temat toru w Lublinie | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Woźniak

Woźniak i Jasiński wypowiedzieli się na temat toru w Lublinie

Woźniak i Jasiński wypowiedzieli się na temat toru w Lublinie

W ostatnią niedzielę, 7 sierpnia odbył się mecz pomiędzy miejscowym Motorem Lublin, a Moje Bermudy Stalą Gorzów. Goście ewidentnie nie odnaleźli się przy Z5. Świadczy o tym końcowy wynik meczu- 59:31. Walkę z gospodarzami był w stanie nawiązać głównie Bartosz Zmarzlik. Oprócz niego kilka lepszych biegów zaliczyli Szymon Woźniak i Anders Thomsen.

Po meczu udało się porozmawiać z Szymonem Woźniakiem. Żużlowiec opowiedział o swoim przygotowaniu do meczu z liderem tabeli. „Starałem się naprawdę dobrze przygotować do tego meczu analizując dużo naszych meczy z poprzednich lat i innych meczy Motoru Lublin tutaj w tym sezonie. Starałem się wyciągnąć dobre wnioski, wybrać dobre silniki, ale niestety na niewiele się to zdało.”

Odnośnie miana niepokonanych lublinian na swoim torze Woźniak powiedział: „Motor Lublin wypracował sobie bardzo duży atut własnego toru. Widać, że wiedzą co robią z tym torem. Tor zachowuje się pod dyktando gospodarzy. Najpierw trzeba korygować ustawienia w jedną stronę, potem w drugą. Łatwo się złapać w pułapkę. Tor mocno różni się od tego, na którym tutaj zazwyczaj jeździliśmy.”.

Kolejnym rozmówcą był Wiktor Jasiński. Zapytany o to czy powodem przegranej było to, że gospodarze byli lepsi czy to jednak w ich drużynie coś nie zagrało odpowiedział: „Wydaje mi się, że 50 na 50. Motor Lublin jest w tym roku bardzo mocny. My mamy swoje problemy kontuzyjne. Dzisiaj też problem z ustawieniami. Tor był jedną wielką zagadką, ciągle się zmieniał.”

Dla młodego żużlowca najbardziej liczyło się to, aby objeździć się przed play-offami. W końcu nie był zmieniany z Patrickiem Hansenem i mógł wystąpić w pełnym meczu. „Super uczucie. Na pewno to jest lepiej niż zaczynać od 10 czy 12 biegu. Tutaj jadę od początku, mam troszeczkę czasu na jakieś korekty w ustawieniach.”.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×