Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Włókniarz Częstochowa potwierdza transfer zawodnika do lat 24. Duńczyk zastąpi Jakuba Miśkowiaka

Mads Hansen
Fot. Marta Astachow

Autor: Krzysztof Choroszy

Włókniarz Częstochowa potwierdza transfer zawodnika do lat 24. Duńczyk zastąpi Jakuba Miśkowiaka

Już w trakcie sezonu stało się jasne, że Włókniarz Częstochowa wymieni zawodnika na pozycji do lat 24. Dotychczas jeździł w tej roli Jakub Miśkowiak. Dzisiaj klub pożegnał swojego byłego już zawodnika, który trafi do Stali Gorzów. Kilka godzin po podziękowaniach dla „Miśka” częstochowianie poinformowali o nowym żużlowcu.

W ostatnich kilku tygodniach stało się już jasne, że Włókniarz sięgnie po jednego z liderów Wybrzeża Gdańsk, Madsa Hansena. W czwartkowe popołudnie oficjalnie dowiedzieliśmy się już, że Duńczyk przejdzie do Częstochowy, a klub poinformował o tym w swoich mediach społecznościowych. Dzięki temu transferowi poznaliśmy już cały skład „Lwów” na sezon 2024.

W minionej kampanii Mads Hansen był jednym z dwóch liderów gdańskiego Wybrzeża. 23-latek razem z Nicolaiem Klindtem ciągnęli oni drużynę ze stolicy Pomorza, co ostatecznie zakończyło się awansem do ćwierćfinałów, gdzie odpadli z Falubazem Zielona Góra. Teraz stanie on przed szansą jazdy w PGE Ekstralidze. Czy poradzi sobie z tym wyzwaniem? Przekonamy się w nadchodzącym sezonie.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *