Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Włókniarz Częstochowa ogłosił nowego sponsora tytularnego

Włókniarz Częstochowa
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Jakub Bielak

Włókniarz Częstochowa ogłosił nowego sponsora tytularnego

Już nie Tauron Włókniarz Częstochowa, a KRONO-PLAST Włókniarz Częstochowa – pod taką nazwą wystartuje częstochowski zespół w rozgrywkach PGE Ekstraligi w sezonie 2024. Zmianę ogłoszono podczas sobotniej konferencji prasowej.

„Podczas dzisiejszej konferencji prasowej właściciel firmy KRONO-PLAST Bartłomiej Januszka oraz prezes klubu Michał Świącik zgodnie podkreślili, że liczą na dobrą, długoletnią i owocną współpracę” – czytamy na mediach społecznościowych klubu. Nowy sponsor tytularny Włókniarza został również niedawno sponsorem tytularnym stadionu przy ulicy Olsztyńskiej.

Firma Tauron znika tym samym z nazwy częstochowskiego zespołu, jednak niekoniecznie oznacza to koniec współpracy. Rozmowy na temat dalszej współpracy w tym przypadku trwają.

KRONO-PLAST Włókniarz Częstochowa pod nową nazwą zaprezentuje się już w niedzielny wieczór. Wówczas „Lwy” powalczą o ligowe punkty w Gorzowie z miejscową Stalą. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 19:15. Częstochowianie nie będą faworytem tego pojedynku, jednak będą z pewnością chcieli sprawić niespodziankę. Kto wie, być może nowa nazwa okaże się w tym przypadku szczęśliwa.

Żużel
Fot. Paweł Wilczyński
366349953 805471228253317 5660250525655975060 n
Fot. Roman Biliński

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *