Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Właściciel Apatora Toruń jasno określa swoje stanowisko wobec ewentualnej sprzedaży klubu

Żużel
Fot. Przemysław Termiński/facebook

Autor: Krzysztof Choroszy

Właściciel Apatora Toruń jasno określa swoje stanowisko wobec ewentualnej sprzedaży klubu

Miniony sezon PGE Ekstraligi drużyna Apatora Toruń zakończyła zdobyciem brązowego medalu. Dla klubu wynik ten można uznać za sukces, mimo to w ostatnim czasie po raz kolejny zaczęły pojawiać się plotki na temat „Aniołów”. Mówiły one, że klub zmieni właściciela. Jak się okazuje tak najprawdopodobniej się nie stanie.

Według informacji, które niedawno obiegły środowisko żużlowe, Przemysław Termiński, chciał sprzedać klub w inne ręce. Oznaczałoby to pewne zmiany dla toruńskiego żużla. Włodarz Apatora zapytany został o swoje plany związane z ekipą z Motoareny w wywiadzie dla portalu tylkotorun.pl. Termiński wyraźnie zdementował krążące pogłoski i zapowiedział, że przez najbliższe 5 lat zespół pozostanie jego własnością, gdyż na chwilę obecną inne rozwiązania nie wchodzą w grę.

Ucinam wszelkie spekulacje na temat sprzedaży klubu. Przez najbliższe pięć lat nie planuję wprowadzać żadnych zmian. Oczywiście, zawsze mogą pojawić się nieprzewidziane okoliczności, ale na ten moment sprzedaż klubu nie wchodzi w grę – mówił dla tylkotorun.pl Przemysław Termiński.

Właściciel „Aniołów” stawia sprawę jasno i taka decyzja może mieć zarówno zwolenników jak i krytyków, którzy chcieliby zmiany w strukturach Apatora. Ci będą musieli jeszcze trochę poczekać, bądź liczyć na jakąkolwiek zmianę okoliczności. Jak będzie dalej rozwijał się Apator Toruń? Przekonamy się w kolejnych latach.

Magazyn Żużlowy Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *