Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Wilki Krosno z kolejnym żużlowcem w składzie na 2024 rok. Będzie rywalizował o skład z młodym Ukraińcem

Wilki Krosno
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Krzysztof Choroszy

Wilki Krosno z kolejnym żużlowcem w składzie na 2024 rok. Będzie rywalizował o skład z młodym Ukraińcem

Dla Wilków Krosno sezon 2023 nie należał do udanych. Spadli oni z PGE Ekstraligi, dodatkowo będąc zamieszani w afery związane z ich domowym torem. Teraz celem krośnieńskiego zespołu będzie powrotny awans do najwyższej klasy rozgrywek w Polsce, więc już prężnie szukają zawodników na przyszły rok.

Ostatnio pojawiło się wiele plotek odnośnie tego, że nowym zawodnikiem Cellfast Wilków Krosno zostanie Jonas Seifert Salk, który walczyłby z Marko Levishynem o pozycję zawodnika U24. Dzisiaj Duńczyk na swoim profilu na Facebooku oficjalnie potwierdził, że podpisał prekontrakt na starty w Krośnie na sezon 2024. Podziękował on również swojej ówczesnej drużynie PSŻ-owi Poznań za wszystkie lata spędzone w ich szeregach.

Skład krośnieńskiej drużyny na przyszły sezon już praktycznie poznaliśmy. Na początku porozumienie z klubem zawarł Norbert Krakowiak, do którego dołączyli Dimitri Berge oraz Jonas Seifert Salk. Do zespołu ma również dołączyć Patryk Wojdyło, były reprezentant Wilków w latach 2020-2021. Oni wraz z kapitanem Wilków, Vaclavem Milikiem i młodym Marko Levishynem mają stanowić o seniorskiej sile zespołu z Podkarpacia.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *