Żużel - Best Speedway Tv

Stanisław Chomski na temat początków i rozwoju Oskara Palucha! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Stanisław Chomski

Stanisław Chomski na temat początków i rozwoju Oskara Palucha!

Stanisław Chomski na temat początków i rozwoju Oskara Palucha!

Podczas rozmowy w naszym pierwszym tegorocznym magazynie, gość którym był trener Stali Gorzów – Stanisław Chomski opowiedział wiele ciekawych historii i nie zabrakło tam także tematu nadziei gorzowskiego speedwaya, a mianowicie chodzi o młodego Oskara Palucha.

ZAPRASZAMY NA MAGAZYN ŻUŻLOWY PGE EKSTRALIGI #1 (Na Żywo od 19:00 wtorek)

16-latek, który swoją licencję „Ż” zdobywał już w 2021 roku na torze w Gorzowie od dłuższego czasu był nazywany następcą Bartosza Zmarzlika i bardzo oczekiwano na jego debiut w barwach żółto-niebieskich. Wspominany debiutancki mecz miał miejsce 10 czerwca, kiedy to gorzowianie udali się na wyjazdowy mecz do Ostrowa, a więc beniaminka PGE Ekstraligi. Oskar w swoim pierwszym biegu (juniorskim) udowodnił. Jak olbrzymi jest w nim potencjał i osamotniony (wcześniej z tego wyścigu wykluczony został Mateusz Bartkowiak) pokonał obu bardziej doświadczonych rywali z Ostrowa- Sebastiana Szostaka oraz Jakuba Krawczyka. Prawdziwą sensację sprawił on w biegu numer. 13, w którym to w parze z Andersem Thomsenem zdołał pokonać Oliviera Berntzona.

Sławomir Drabik ponownie we Wrocławiu!

Po tak wyśmienitym debiucie oczekiwania fanów mocno wzrosły względem młodego zawodnika co jednak nie przekładało się na coraz to lepsze wyniki w kolejnych spotkaniach. Pomimo iż dalsza część sezonu nie była tak dobra, to:

Oskar jest w takim wieku, że bardzo ważny jest rozwój psychiczno-fizyczny, nie jest mu obojętne to, co mówią i piszą w mediach, a kiedy z jednej strony jest mu powtarzane, że ma czas, a z drugiej słyszy, że nie miało to tak wyglądać, to ma się w głowie mętlik. Ja myślę, że potrzeba trochę czasu, trzeba popracować nad techniką, która pozbawi go mankamentów i złych naleciałości, które się zakorzeniły podczas tego sezonu, a znów tego czasu na trening było zbyt mało, aby móc to poprawić. – powiedział nasz rozmówca, Stanisław Chomski.

fot. Stal Gorzów

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×