Przejdź do treści
Aktualności/SGP / SEC / SON / SWC

Wiktor Przyjemski pojedzie jako „dzika karta” podczas rundy SEC w Bydgoszczy

Motor Lublin
Fot. Arkadiusz Siwek

Autor: Krzysztof Choroszy

Wiktor Przyjemski pojedzie jako „dzika karta” podczas rundy SEC w Bydgoszczy

W ostatnią sobotę jednym z niewielu wydarzeń żużlowych, które się odbyło, była runda SEC w niemieckim Gustrow. Zakończyła się ona zwycięstwem Janusza Kołodzieja, a same zawody mogły się podobać. Na kolejny turniej z cyklu będzie trzeba jednak poczekać miesiąc, a zawody odbędą się w Bydgoszczy 9 września.

Tadeusz Zdunek dementuje plotki o rzekomym odpuszczeniu fazy play-off “Sezon się jeszcze nie kończy. Play-off jest na wyciągnięcie ręki”

Dzisiaj, miesiąc przed całym wydarzeniem, organizatorzy w swoich mediach społecznościowych poinformowali o tym, kto otrzymał „dziką kartę” na 3. rundę cyklu. Bez niespodzianek nominację dostał wychowanek i najlepszy zawodnik bydgoskiej Polonii, Wiktor Przyjemski. 18-latek będzie miał szansę powalczyć o dobry wynik na swoim domowym torze w naprawdę doborowej stawce, w której znajdą się między innymi: Janusz Kołodziej, Leon Madsen oraz Mikkel Michelsen.

Z pewnością obecność Przyjemskiego jeszcze bardziej przyciągnie na stadion fanów Polonii, aby móc zobaczyć ich wychowanka na własnym torze być może nawet po raz ostatni. Nie jest bowiem tajemnicą, że 18-latek jest rozchwytywany i jego transfer do PGE Ekstraligi już jest de facto formalnością.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *