Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Tadeusz Zdunek dementuje plotki o rzekomym odpuszczeniu fazy play-off „Sezon się jeszcze nie kończy. Play-off jest na wyciągnięcie ręki”

Zdunek
Fot. trójmiasto.pl

Autor: Krzysztof Choroszy

Tadeusz Zdunek dementuje plotki o rzekomym odpuszczeniu fazy play-off „Sezon się jeszcze nie kończy. Play-off jest na wyciągnięcie ręki”

Ostatnio w jednym z wywiadów prezes Wybrzeża Gdańsk, Tadeusz Zdunek stwierdził, że mecz w Ostrowie nie ma dla nich znaczenia, gdyż nie widzi on różnicy między zajęciem szóstego, a siódmego miejsca. Swoimi słowami Zdunek mógł zasugerować, że w Ostrowie gdańszczanie pojadą tak, aby sezon zakończyć i uniknąć dodatkowych kosztów. Rozzłościło to fanów Wybrzeża, którzy zarzucili klubowi brak ambicji i poszanowania dla kibiców. Swoje słowa w jednej z wypowiedzi zdementował jednak sam zainteresowany.

Ta ostatnia…środa. Cellfast Wilki Krosno pożegnają się z ligą [ZAPOWIEDŹ]

Jak powiedział prezes Zdunek dla portalu sport.trojmiasto.pl sezon się jeszcze nie zakończył, a faza play-off jest bardzo blisko. Dodał, że przy ocenie zespołu należy pamiętać, że był on budowany w specjalnych okolicznościach, jednak od jednych wymagało się więcej, niż od drugich, sezon to zweryfikował i niektórzy zawiedli, lecz inni wręcz przeciwnie wywarli pozytywne zaskoczenie.

„Sezon się jeszcze nie kończy. Play-off jest na wyciągnięcie ręki. Oceniając, ten zespół pamiętam, że był budowany w dość szczególnych okolicznościach. Od pewnych zawodników wymagaliśmy więcej, od innych mniej. W sezonie role się odwracały i oczywiście ktoś nas rozczarował, a ktoś zaskoczył pozytywnie” – powiedział dla portalu sport.trojmiasto.pl Tadeusz Zdunek.

Wybrzeże swój ostatni mecz w sezonie zasadniczym pojedzie w tę niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim, to starcie zadecyduje o ostatecznej pozycji gdańszczan na koniec rozgrywek, jednak wydawać się może, że w Gdańsku powinni być spokojni, o to, że zawodnicy dadzą z siebie wszystko, aby awans wywalczyć.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *