Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Wiemy, co ze startem Wiktora Lamparta w Gorzowie!

Wiktora Lamparta
Fot. Łukasz Wilk

Autor: Krzysztof Choroszy

Wiemy, co ze startem Wiktora Lamparta w Gorzowie!

Już dzisiaj o godzinie 19:15 będziemy świadkami hitu pierwszej kolejki PGE Ekstraligi. Ebut.pl Stal Gorzów podejmie u siebie zespół KS Apatora Toruń. Spotkanie zapowiadało się bardzo emocjonująco. „Anioły” jednak pojadą w osłabieniu, gdyż nie będą mogli skorzystać ze swojego podstawowego zawodnika U24.

W ostatni czwartek Apator pojechał ostatni sparing przed startem rozgrywek ligowych. Torunianie zmierzyli się tam z zespołem Polonii Bydgoszcz. Starcie na bydgoskim owalu nie zakończyło się jednak najlepiej dla Wiktora Lamparta. Żużlowiec do lat 24 Apatora dwa razy zapoznał się z torem, a drugi upadek spowodował, że jego występ w dzisiejszym spotkaniu PGE Ekstraligi stanął pod dużym znakiem zapytania przez kontuzję prawej nogi. Na kilka godzin przed meczem czarny scenariusz dla kibiców torunian stał się faktem, o czym Lampart poinformował w swoich mediach społecznościowych.

Nieobecność Wiktora Lamparta stawia w trudnej sytuacji drużynę Apatora Toruń, która miała wielkie chęci na to, by powalczyć z gorzowską Stalą. 22-latek zostanie zastąpiony przez Brytyjczyka Andersa Rowe, który w ostatnich dniach został zgłoszony do rozgrywek PGE Ekstraligi. Jak osłabieni torunianie zaprezentują się w Gorzowie? Przekonamy się za kilka godzin.

Apatora Toruń
Fot. Arkadiusz SIwek
343657736 782028486885826 6569723651566880199 n 1
Fot. Arkadiusz Siwek

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *