Przejdź do treści
Artykuły

Wielkie serce zawodników Sparty i Wilków!

Wielkie serce zawodników Sparty i Wilków!

Autor: Redakcja

Wielkie serce zawodników Sparty i Wilków!

Zawodnik Betard Sparty Wrocław Gleb Czugunow oraz zawodnik Celifast Wilki Krosno Andrzej Lebiediew zainicjowali akcje na rzecz Niny Slupskiej #4laps4Life.

Akcja polega na tym że za każdy punkt zdobyty w swoim trzecim starcie w meczu, zawodnik przeznacza plus minus całe swoje zarobi z tego biegu. Zawodnik nominuję kolejnych zawodników którzy dołączą do akcji.

Przypominamy że już prędzej do akcji dołączył się Marcin Gortat oraz reprezentant jaskółek z Tarnowa Rohnan Tungate. Podczas niedzielnego Magazynu PGE Ekstraligi na antenie nSport+ Marcin Gortat zdradził, że poniedziałkowy występ Australijczyka będzie śledził ze szczególną uwagą. – Jestem wielkim fanem Rohana Tungate’a, dlatego przygotowałem niespodziankę dla widzów – razem z moim partnerem firmą eWinner, który również do tej akcji dołącza, za każdy punkt, który Rohan zdobędzie w meczu z Gnieznem wpłacę 1000 złotych na leczenie Niny Słupskiej. Dodatkowo proponuję taki challenge dla kibiców. Dla osoby, która wpłaci najwięcej za każdy punkt zdobyty przez „Pchłę” w poniedziałkowym meczu, mam dwa bilety od firmy LOT w dowolnym kierunku po całym świecie.

My również zachęcamy do wsparcia Niny, wpłatę można zrobić w linku poniżej

https://www.siepomaga.pl/nina

fot. siepomaga.pl/nina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *