Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Metalkas 2. Ekstraliga

Wielki pech juniora Stali Rzeszów. Doznał kontuzji na treningu

Stali Rzeszów
Fot. Jakub Malec

Autor: Krzysztof Choroszy

Wielki pech juniora Stali Rzeszów. Doznał kontuzji na treningu

Texom Stal Rzeszów przygotowuje się do rywalizacji w Metalkas 2. Ekstralidze. Rzeszowianie bardzo wcześnie wyjechali w tym roku na tor i cały czas korzystają z warunków, gdyż na rzeszowskim owalu odbyło się kilka treningów. Niestety podczas przygotowań kontuzji doznał jeden z nowych zawodników „Żurawii”.

Rzeszowski klub w swoich mediach społecznościowych przekazał, że w wyniku upadku na treningu kontuzji doznał nowy młodzieżowiec Stali Jakub Poczta. Szczegółowe badania wykazały u 20-latka złamanie jednej z kości kończyny dolnej. Przerwa od treningów będzie trwała kilka tygodni, ale młodzieżowiec powinien być zdolny do jazdy na początku ligi. Wychowanek Ostrovii jest kolejnym zawodnikiem, który pechowo doznał kontuzji jeszcze przed startem rozgrywek.

Jakub Poczta jesienią dołączył do Texom Stali Rzeszów, która w tym sezonie będzie beniaminkiem rozgrywek Metalkas 2. Ekstraligi. Dla 20-latka ten sezon jest szansą na pokazanie się w rzeszowie i regularną jazdę na ekstraligowym zapleczu. Niestety dla zawodnika już teraz musi się on zmagać z kontuzją.

Texom Stal Rzeszów kampanie ligową rozpocznie 13 kwietnia. Wtedy to rzeszowianie zmierzą się na swoim domowym torze z H.Skrzydlewska Orłem Łódź. Podopieczni Pawła Piskorza w tym roku powalczą o dobry powrót na ten poziom rozgrywkowy i awans do fazy play-off. Jak będą prezentować się w spotkaniach? Przekonamy się już niedługo.

FB IMG 1710164450581
Fot. Jakub Malec
Stali Rzeszów
Fot. Jakub Malec

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *