Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

To jest wieczór GKM-u Grudziądz! Zaprezentowali skład oraz nowego trenera na sezon 2024

GKM-u Grudziądz
Fot. Emilia Hamerska-Lengas

Autor: Paweł Płóciniak

To jest wieczór GKM-u Grudziądz! Zaprezentowali skład oraz nowego trenera na sezon 2024

ZOOleszcz GKM Grudziądz ogłosił w swoich mediach społecznościowych skład oraz nowego trenera na przyszłoroczne rozgrywki PGE Ekstraligi. Potwierdziły się wcześniejsze informacje i efektownie na murawie stadionu przy Hallera wylądowali Jaimon Lidsey oraz Jason Doyle.

Grudziądzanie po kolejnym sezonie zakończonym poza fazą play-off zdecydowali się na wymianę kilku ogniw w swojej drużynie. Tym razem klub pożegnał się z Duńczykami mianowicie z Nickim Pedersenem oraz Frederikiem Jakobsenem. Współpraca nie będzie kontynuowana również z wypożyczonym Glebem Czugunowem. Nowymi nabytkami drużyny z Grudziądza są Jason Doyle oraz Jaimon Lidsey.

Australijczycy jeździli już razem w jednej drużynie w Fogo Unii Leszno w latach 2021-2022 teraz będą reprezentować barwy GKM-u Grudziądz wraz z ich rodakiem Maxem Fricke. Poza „Kangurami” w zespole z Grudziądza startować będą Wadim Tarasienko, Kacper Pludra, którzy przedłużyli kontrakty. Formację juniorską stanowić będą Kacper Łobodziński, Jan Przanowski, Kacper Warduliński oraz powracający z wypożyczenia z Wrocława Kevin Małkiewicz. Nowym szkoleniowcem GKM-u został Robert Kościecha, który od przyszłego sezonu będzie łączyć funkcję trenera pierwszej drużyny oraz młodzieży

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×