Żużel - Best Speedway Tv

Wataha odpowiada na prezent Byków. Nie obyło się bez uśmiechu | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Wataha

Wataha odpowiada na prezent Byków. Nie obyło się bez uśmiechu

Wataha odpowiada na prezent Byków. Nie obyło się bez uśmiechu

Okres przedświąteczny to czas podziękowań i prezentów nie tylko w naszych domach. Prezenty darują sobie również kluby, a ostatnia odpowiedz, na jeden z nich może poprawić humor.

Zmarzlik na dłużej koziołkiem? Znamy plany mistrza

Wilki Krosno to klub, który po raz pierwszy wystartuje w rozgrywkach ekstraligowych. Dla Watahy będzie to bardzo ekscytujący sezon, gdyż po wprowadzonych zmianach w składzie wszyscy kibice liczą na utrzymanie, a nawet i walkę o play off. Jednym z miłych gestów ze strony klubów wyszła Unia Leszno, która w ramach prezentu świątecznego wysłała na Podkarpacie czekoladowe „złote monety”.

Na odpowiedź ze strony Wilków nie trzeba było długo czekać. Dzisiaj ukazał się krótki film na oficjalnej stronie klubu, gdzie podarowane „złote monety” są przetapiane na polewę do ich własnych ciastek. 

„Dziękujemy Unii Leszno za świąteczny prezent! My Wilki, doceniamy wszystkie podarki. Potrafimy je również wykorzystać. U nas w klubie żadna moneta się nie zmarnuje” – możemy czytać podczas świątecznego filmu.

Zapakowane słodkości zostaną wręczone jako prezenty, mające umilić oczekiwanie na sezon.

MAGAZYN ŻUŻLOWY kliknij TUTAJ

Reklamy

fot. PGE Ekstraliga

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×